Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha lenne vmi csúcsképességed...

Ha lenne vmi csúcsképességed (pl. láthatatlanság, időutazás, gondolatolvasás, szuper gyorsaság, telekinézis, jövőbelátás, gyors regenerálódás, teleportálás. ), a világ tudtára adnád, vagy minél jobban eltitkolnád?

Figyelt kérdés
én tuti titkolnám, mert ha a kormány rájönne, közveszélyesnek nyilvánítanának és megpróbálnának megölni vagy tudományos kísérletek alá vetnének és életem végéig fogva tartanának, közben vizsgálgatnának - szerintem
2009. okt. 30. 22:07
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Én titkolnám. Nekem három dolog kell innen: teleportálás, láthatatlanság, és a Magyar Nemzeti Bank koordinátái
2009. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Én valamiért alacsonyan szeretnék repülni, hogy szinte súroljam a fák tetejét. Akkor tudnám igazán értékelni:)
2009. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
olyan lennék,mint superman-supergirl-be..titkolnám,és segítenék vele más embereknek,és állatoknak..
2010. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
hát én a dragon ball z-ból lennék egy személy.Son goku.Tud repülni,teleportálni,és k*rvaerős.Mi kell még?:D
2010. máj. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék gondolatolvasó de eltitkolnám, az biztos :)
2010. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

titkolnám.

ha világ megtudná pl.: bárki agyából tudsz olvasni ,fél világ ki közösítené azt.

politikusok meg elakarnák tenni .

sajnos így működik :)

2010. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
szuper gyorsaság jó lenne, de titkolni nem sokáig lehetne, előbb-utóbb én is lebetegednék és akkor rengeteg vizsgálatnak kéne engem alávetni, mivel a szervezetem teljesen másképp működne mint egy normál emberé... sajna a kormány megtudná, hogy milyen képességeim vannak.
2010. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Titokban tartanám a dolgot,legyen az bármi.
2011. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én tuti tiktolnám.
2011. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 chrishu ***** válasza:
Én olyan képességet szeretnék, mint aivel a Gyu-ban az egy gyűrű bír. Normális lennék aztán ha bajba lennék hirtelen láthatatlan lennék és kiélesednének az érzékszerveim
2012. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!