Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a titka annak, hogy megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka annak, hogy megtaláljuk a hozzánk illő párt? Úgy értem a tudatos keresés vagy a váratlan pillanat hozza el számunkra azt az embert, akit már régóta keresünk? 21/L

Figyelt kérdés
Csak azért kérdeztem, mert, ha keresek, ha nem, a pasi jelölt nincs sehol, szóval ez így már rossz.
2012. júl. 5. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

és milyen a jelölt?:) ki tudja nem én vagyok e az?:)

egyébként ha ez igy lenne,akkor nem lenne semmi probléma az emberi társadalomban...

2012. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 ASOT ***** válasza:

hogy érted azt hogy "ha keresek, ha nem, a pasi jelölt nincs sehol,".


Amúgy bármikor becsaphat a villám.

Bárhol, bármikor bárki lehet az...lehet h egyik nap meglátsz valahol egy pasit és azt mondod, benne lehet valami.


De amíg meg nem ismered, addig nem tudhatod! ÉS ez mindenkinél így van.

2012. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés, mert én sem találom a páromat, és lehet, hogy a puszta véletlen sodorja majd hozzám egyszer az igazi társamat, de nem tudok ölbe tett kézzel várni. Próbálkozok, igaz siker nélkül. Remélhetőleg majd egyszer szerencsém lesz, vagy így, vagy úgy.


27/F

2012. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sosem kerestem tudatosan pasit. Az nekem olyan társkeresős téma, ami már már kis hazánkban egyenlő a húspiaccal.


Nem tudom mi a titok. Talán, hogy ismerd magad, tud ,hogy ki vagy, és ,hogy hová tartasz. És ha találkozol egy emberrel ,aki hasonló irányba halad, vagy segít téged a haladásban, akkor hajrá.

2012. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ön és emberismeret. Először is, magunkat ismernünk kell annyira, hogy tudjuk milyen párt is keresünk, kivel lehetnénk boldogok. Aztán pedig fel kell ismerni a másik emberben, hogy ilyen-e vagy sem. Ez eléggé összetett dolog, sok tulajdonság apróságokban is megmutatkozhat, most nem állnék neki ecsetelni ezt.


Tudatos keresést hogyan érted? Mert az rendben van, hogy tudod, hogy kire van szükséged, és nyitott szemmel jársz a világban. Az viszont nem kifizetődő, hogy görcsösen keresed azt a valakit, mert valószínűleg az első, akár kicsit is szimpatikus és tetsző illetőbe belelátod a várt tulajdonságokat, és ennek bizony csalódás lesz a vége.

2012. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
pasi jelölt van, hidd el
2012. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ASOT ***** válasza:

így van! ismerkedni kell! Ha téged nem szólít le senki sem akkor félre kell tenni a női büszkeséget és aki neked szimpatikus annál kezdeményezned.


Ha nem teszel annak érdekében semmit, hogy történjen valami, akkor nem is fog!


Ha csak mész minden nap ártatlan lehangolt fejjel azzal alig fognak észrevenni, mert azt gondolják majd h ez is egy befordult ember! (kivétel ha alig van rajtad ruha :) )


Lehet h nem az első lesz akivel holnap találkozol lehet h a 10. lesz akit 1 hónap mulva ismersz majd meg...

2012. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Már a társkeresős oldallal én is próbálkoztam, de ott is sajnos vagy olyanok írtak, akik messze laktak tőlem vagy olyanok, akik egyáltalán nem voltak nekem szimpatikusak és voltak olyanok is, akik nekem tetszettek, de ők tojtak rám magasról. Ez a tudatos keresés sem jó, de már az sem, ha várok az igazira, ami szerintem meg már nem létezik. Régebben hittem benne, de ma már nem. Köszi az eddig válaszokat. Nem sajnáltatni szerettem volna magamat, csak egyszerűen nincs a környezetemben olyan, aki megértené a helyzetemet, mert szinte mindegyik párban áll. Szóval...
2012. júl. 5. 21:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nem létezik "igazi" még nem kell elkeseredni. Szerintem sok olyan személy él, akivel kölcsönösen boldoggá tehetjük egymást. Kérdés, hogy melyikőjükkel találkozunk előbb, illetve, hogy felismerjük-e benne azt, hogy Ő az. ;)
2012. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 ASOT ***** válasza:

ezzel a hozzáállással nem is lesz senki.


okés internet kilőve.

22 éves vagy!!!!! előtted az élet! Hová adnád fel?

Net kilőve jön az életű, ahol te is kezdeményezhetsz...nem ciki, és a hiedelemmel ellentétben nem fognak könnyűvérűnek tartani ha kezdeményezel.


De amíg nem ismered meg a pasit addig nem tudhatsz semmit, az hogy ha külsőre...óóó váóó igen, attól még lehet h egy olyan ember belülről aki egy b@rom és sosem lesz vele jó, de ha nem ismered meg nem tudhatsz semmit sem!

2012. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!