Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit kell abból megtanulni, ha...

Mit kell abból megtanulni, ha nem bírom az átverést, és mégis mindig megpróbálnak átverni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy nem adják fel :)
2013. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hogy figyelj jobban
2013. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, sikerül-e nekik valóban átverniük téged? Ha igen, akkor azt kell megtanulnod, hogy ne tehessék ezt meg veled, ha nem sikerül nekik, mert megvan a magadhoz való eszed és mindig időben leleplezed őket, akkor esélyes, hogy van egy "balek-kisugárzásod", vagyis, ha rád néznek, azt látják, hogy könnyen átverhető vagy, ezért megpróbálják. :)
2013. szept. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az emberek becsapnak
2013. szept. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy mindig? És kik meg milyen helyzetben? Mert azért más ha barát próbál átverni és más ha a boltban próbálják azt.
2013. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utolsó.

A mindig egy kis túlzás, mondjuk hogy gyakran, vagy van téma amiben szinte mindig, és leginkább a páromra gondoltam. Pl. pénzügyekben.

De már régebbre is visszagondolva, ha bárki bármiben hazudott, az iszonyú hatással volt rám. gondoltam, ez valami tanulnivaló lehet, különösen hogy most zsinórban kapom, csak nem egészen értem.

2013. szept. 20. 06:45
 7/10 anonim ***** válasza:

HA valóban komoly amit írtál akkor én valóban komolyan ajánlom Dr Joseph Mirphy tudatalattid csodálatos hatalma c. könyvet.

másik:José Silva * Philip Miele AGYKONTROLL Silva módszerrel.

2013. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
javítás:MURPHY
2013. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, meg fogom nézni. és igen, komoly amit írtam, még ha hülyeségnek hangzik is.
2013. szept. 20. 19:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem csak hangzik.
2013. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!