Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mostanában látok egy kislányt...

Mostanában látok egy kislányt . Nagyon ijjesztő! Mitől lehet ez? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szóval a buszon voltam es akkor is ott volt, par pillanatra elment a baratom mellett de õ nem latott semmit .. lila rozsaszin felsobe van, kapuszni a fejen, kis farmer, pillangos cipõ, a haja vege gondor, gyonyoru nagy szemei vannak amivel engem bamul..

2013. szept. 19. 19:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Menj pszichiáterhez! Ez betegségre utal.
2013. szept. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Lehet, h valaki mindig LSD-t adagol neked és halucinálsz tőle.
2013. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a meg nem születetett kislányodat látod.
2013. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
igen .. ugy volt h teherbe estem.. aztan megsem ..szoval.. nemtudom..
2013. szept. 20. 21:05
 15/21 anonim válasza:
ha jól értem akkor csak te látod mások nem? vagy csak én értettem félre? ez nem mentális betegség meg nem is golyóztál be csak vannak ilyenek hogy gyerek vagy idős néni vagy akárki ilyesztő az ember számára...
2013. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Milyen cuccot tolsz? Lehet, hogy le kellene állnod róla...
2013. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
nem szivok..:DD
2013. okt. 1. 19:38
 18/21 anonim válasza:

Az én nagynéném harangokat hall néhány hónapja. Egy pszichiáter/neurológus ismerősünk azt mondta, hogy az ilyen hallucinációk előfordulnak akkor, amikor valaki magányos vagy annyira magába fordul, hogy tudat alatt saját maga gerjeszti ezeket az illuziókat.


Tehát ha átmentél egy bizonyos megrázkódtatáson vagy eseményen, ami megviselt téged ( például az említett teherbeesés ), akkor könnyen lehet, hogy te váltod ki saját magadból ezeket a képzelődéseket, akár akaratod ellenére is.

2013. okt. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem szívsz? Ha bátorkodhatom megjegyezni, ha már épp csak elkezdtél nemi életet élni, a barátodnak evvel mégis örömet okoznál. ;-)
2013. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

18# koszonom, meglehet..:/

19# HAHAHAAA:DDDDD

2013. okt. 2. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!