Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jovo heten lesz az ultrahangom...

Jovo heten lesz az ultrahangom, ahol megtudhatjuk, hogy kisfiut vagy kislanyt varunk. De mostanaban sokan mondjak, hogy ne kerdezzuk meg, mert ugy nagyobb az elmeny a szulesnel. Anyukak! Ez igaz? Kismamak! Ti megkerdeznetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti tudjátok, én megkérdeztem mert vásárolni akartam neki egy csomó mindent. Bár így is amiből lehetett inkább semleges színt választottunk mert még szeretnénk babát. Én nem bírtam volna ki, hogy ne tudjam meg. Különben én nem kérdeztem, mondták minden egyes UH-nál, sőt a saját szememmel láttam is pedig nem mutatták, hogy az az. Szóval ha nem akarod tudni akkor szólj előre.
2009. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sszia!


Ez a Ti döntésetek igazából. Van , akiknek teljesen mindegy, csak egészséges legyen, van aki direkt szeret várakozni és csak zöld, fehér, sárga rucikat vesz a "meglepi" babának :) Én/Mi akartuk tudni, mert én nem tudok "várakozni" a végéig :))) De ezt mindenkinek a saját, szuverén joga eldönteni.


37 hetes kismami

2009. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tőlem kérdezte a doki a 19hetesen, akarjuk e tudni, csak annyit mondtam, ha látszik akkor megmondhatja.

Látszott:) De azért kezdek lány nevet is vadászni, mert meglepi még lehet:)

Amúgy azért nem kértem volna vadászatot, hogy tudjuk mink lesz, elég, hogy egészséges:)

34heteske

2009. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi mind a kettőt megkérdeztük, nem tudtunk várni. Először mert nagyon fiút akartunk és azért, másodszor meg nagyon lányt és azért. A harmadik már mindegy lenne. Ezt nektek kell eldöntenetek. Ha ti úgy érzitek hogy nem akarjátok ki várni kérdezzétek meg nyugodtan.
2009. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megkérdeztük, mert a párom folyamatosan Emili-nek becézgette a pocakomat én meg mondtam neki ne hívja így, mert ő is kisfiú lesz! Az UH után már a kisfiú nevet használtuk! :):):)
2009. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi szerettük volna tudni, de nem mutatta magát egyszer sem. Mindenki lánynak drukkolt, én szóltam mindig nekik, hogy ne tegyék, mert csalódnak, ha kisfiú lesz. Szóval én a szülőszobában tudtam meg, hogy tényleg kislány (a szívem mélyén én is éreztem, tudtam, hogy nekem elsőre nem lehet fiam). Nem hinném, hogy nagyobb élmény lenne, én pl. nem emlékszem az idő múlására, mikor ki volt benn nálam (anyum, párom, és a sógornőm váltogatták egymást), stb. Szerintem erre hivatkozva nem érdemes NEM megkérdezni.
2009. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem volna ha a szülőszobán derül ki, hogy kisfiú vagy kislány. De mivel apával nem tudtunk semmilyen névben megegyezni, ezért megkérdeztem, és így már csak a fiúnéven veszekedtünk. Lánynév nélkül mentem szülni. :-)
2009. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor tudtad meg hogym ilyenn emü babád lesz?milyen nemü babád lett kérdésedkor?
2022. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!