Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Reiki mester tanfolyamot...

Reiki mester tanfolyamot megéri elvégezni?

Figyelt kérdés

Már van Reiki I, és II. tanfolyamom, a R.A.I.-nál végeztem. Nagyon meg vagyok elégedve, a beavatások után napokig nagyon éreztem az emelkedett rezgésszintet.

Szívesen elvégezném a mesteri tanfolyamot, de horror összeg, 45 000 Ft, és csak egy fél napos oktatás. Mondják, nagyon hasznos, hatékony - de kissé kételkedek - megér-e ennyi pénzt?

Hiszen az eddigiekkel is simán tudok energiát adni.

Azoktól kérdezem, akik elvégezték - érdemes volt? Jelentett jelentős változást az életetekben? Azóta kevesebbet vagytok betegek? Mit éreztetek utána? Megéri-e az árát?



2013. szept. 25. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
A kérdéstől függetlenül, és abszolút kötekedés mentesen kérdezem,hogy a reikivel tényleg gyógyított már valaki,szóval fizikailag ellenőrizhetően? Érdekel a dolog,de valahogy a pénzért árult "szeretet" kicsit sántít nekem. Milyen tapasztalataid voltak eddig?
2013. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nagyon jó - eddig a családomat gyógyítottam , a fiam darázs csípését fél óra alatt elmulasztotta, és lázat is húztam már le vele, a teret is jól tudom energetizálni. Szerintem nagyon jó, az egyes tanfolyam nyolc, a kettes tizenötezer forint, viszont a mesteri aránytalanul drága - ez mindenütt egységes. De többfajta Reiki van - láttam már olyat, hogy egy fél napos reiki I tanfolyam 50000 Ft... Szóval kicsit tartok is tőle, én se értem, miért kerül ennyibe - bár hangsúlyozom, a R.A.I.- I-II. nekem megérte.
2013. szept. 25. 22:43
 3/19 anonim ***** válasza:
Reiki I-et végeztem, és nagyon jól megy, de nem használom.. Szerintem 45 ezer forint, nem sok, főleg ha szeretnél pénzért is másokat gyógyítani. Így is, úgyis vissza hozza az árát.
2013. szept. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Még ingyen is drága...

NE TEDD..

2013. szept. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Hihetetlen, hogy a hülyéknek a semmit is el lehet adni, ráadásul marha sok pénzért...
2013. szept. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
sztem a Reiki mester tanfolyam túlságosan drága 45000 Ft, De te tudod kérdező. :)
2013. szept. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

és szerinted ettől mester leszel???

na...gondoltam hogy tudod a választ.

erre a humbugra ne adjál ki pénzt.

ha vki ide kiáll, és azt mondja mester, az mutasson már vmit!!!!

de sztem semmit sem tudna mutatni.

arra alapoznak az ilyen tanfolyamoknak sem nevezhető átverő kurzusok, h a hiszékeny, kétségbeesett embereket lehúzzák.

és sajnos mindig van is aki elmegy....

2013. szept. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Árban elég húzós, de úgy látom időben pont annyi (fél nap), mint az alapfokú gyöngyfűző és buborékfújó tanfolyamok.


Szerintem végezd el, mert ennek a világnak igenis szüksége van minél több reiki mesterre a kókler orvostudomány ellensúlyozására. Én például szeretném fél napos, 45 ezres tanulópénzből képzet reiki mesterekkel gyógyíttatni a nem létező tumoromat. Vagy darázscsípésemet.

2013. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#8


nem csipázom amikor az orvostudományt kóklerezik. A reiki a legtöbb betegséggel szemben tehetetlen. Lehet hogy 1-2 hétig lehet vele javulást elérni de gyógyulást nagyon sok esetben nem!

2013. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha érdekel írj privit.


Nekem Reiki I-III. és A.TifarI.-II. van

2013. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!