Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kérdések, melyekre tutira...

Kérdések, melyekre tutira nincs ételmes válasz?

Figyelt kérdés

- Miért van az, hogy a jós/látó/mágus/mester megkérdezi a nevem? Hát nem "látja"?

- Miért van az, hogy a jós/látó/mágus/mester megkérdezi, miben segíthet? Hát nem "látja"?

- Miért van az, hogy a jós/látó/mágus/mester-hez személyesen való találkozáshoz be kell jelentkezni? Hát nem "látja", hogy menni akarok?

- Miért van az, hogy a jós/látó/mágus/mester megérdezi a keresztnevem, aztán leteszi a telefont, és elvégzi a rituálét, holott többezer ilyen keresztnevű ember van az országban? Minden ilyen keresztnevű emberre hat? Akkor miért telefonál később egy ugyanolyan nemű és keresztnevű ember?

- Miért van az, hogy a jós/látó/mágus/mester megkérdezi honnan telefonálok? Hát nem "látja"?

- Miért van az, hogy a jós/látó/mágus/mester elsőre A-t mond, később B-t?

- Miért van az, hogy az összes jós/látó/mágus/mester az előző életében uralkodó/nemes/király/herceg volt? Még véletlenül sem egy koldus...

- Miért van az, hogy a jós/látó/mágus/mester mágikus fonalnak egy Made in China 100 forintos madzagot használ?

- Miért van az, hogy a jós/látó/mágus/mester az emberre tukmálja magát? Hát nem tudja, mikor fogják hívni? Miért nem vár türelmesen? Hiszen ő jós/látó/mágus/mester! Tudnia kellene, hogy mikor fogják hívni, elvégre csak saját magának jósolna!


És még sorolhatnám...


Köszönöm a válaszokat!

###Minden értelmes választ pozítívan értékelek!###



2012. szept. 25. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Logikátlan dolgokban logikát kesesni???
2012. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Minden értelmes választ pozítívan értékelek!"


Erre sem nagyon lesz olyan. :DDD

2012. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

" ###Minden értelmes választ pozítívan értékelek!### "

Úgy értem, aki tud valamiféle magyarázatot adni a fenti krédésekre, nem pedig engem szapulni, hogy hogy lehetek ilyen f#censored# meg hü#censored#?

2012. szept. 25. 13:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De hát azt írtad, tutira nincs ételmes válasz rájuk. :o
2012. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ajh...

Oké, a cím lehet, hogy rossz. De egy kérdés. Ha (mégis) van válasz, szívesen látom!

Ezeket a kérdéseket még senki nem magyarázta meg (tudtommal).

Kíváncsi vagyok, hogy akik hisznek a jóslásban/mágiában/okkultizmusban/stb.stb.stb, azok mit mondanak ilyen kérdésekre.

2012. szept. 25. 14:02
 6/9 A kérdező kommentje:

Mindig félremagyarázzák ezeket a kérdéseket.

Mert az nem úgy van, meg így meg amúgy.

Pffft!

Olyan válaszokat várok elsősorban melyek így kezdődnek: Azért, mert

#

2012. szept. 25. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem hisznek a jósok és látók hitelességében.


Vannak pedig, akik úgy gondolják, mindenre (még arra is, mit főzzenek vacsorára) választ kaphatnak, és a jósok mint telepaták is működnek. :)


És vannak azok, akik úgy vélik, az életünket alakíthatjuk, minden egyes döntésünkkel és gondolatunkkal befolyásolhatjuk, a jósok pedig segíthetnek esetleges nagyobb lépésekbe, nagyobb dolgok eldöntésében. Ezért lehet hogy egyszer A-t, egyszer B-t mondanak. Bizonyára, akik így vélik, azok járnak el jósokhoz.


100%, hogy vannak kontárok, hogy igaziak is vannak-e, még nem tapasztaltam, nem tudom.

2012. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dalek Traak ***** válasza:
100%
Hát ezekre valóban nincs. A legtöbb jós meg csaló, főleg ezek a nem is tudom milyen jósok a telekommunikációs eszközök hálózati csatornáin. Az ilyeneket legszívesebben mind megsemmisíteném!
2012. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az a magyarázat rá hogy semmilyen kepesseguk nincsen csak a sok ember bedol nekik es igy lopjak toluk a penzt :) ennyi :D
2012. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!