Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek egy reiki mester...

Xyzszs kérdése:

Szerintetek egy reiki mester tud segíteni a szakítás feldolgozásában?

Figyelt kérdés
A gúnyolódok kíméljenek..van elég bajom... Egy barátnőmnek segített,de szeretnék véleményeket hallani...
2013. jan. 30. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem igen.

Főleg, ha barátnődnek is segített már.

2013. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha olyanhoz mész aki elkötelezett akkor igen.

Ismerek egyet, ha esetleg pesti vagy.

2013. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
nem, ha te magad nem vagy nyitott a túllépésen. ez nem megoldás. magadnak kell lezárnod, és ne várj csodát keletről begyűrűzött guruktól.
2013. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem. Inkább "beszélgetős" vonalom indulj el.
2013. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Két féle képen is tud segíteni, egyrészt valakivel tudsz az érzelmi problémádról beszélni, másrészt a reiki kezelés segít az érzelmi probléma feldolgozásában. Megnyugszol, nem fog felkavarni, képes leszel túllépni a történteken. A reiki kezelés nagyon hatékony különféle pszichés, érzelmi problémáknál is.


Ha írsz privátot, megpróbálok lakhelyed közelében jó reiki kezelőt ajánlani, akihez fordulhatsz.

2013. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kapcsolatot már lezártam,elengedtem őt,mert a szerelem elmúlt közöttünk..De mint társ iszonyúan hiányzik.A legrosszabb az egészben,hogy úgy érzem,csak én tehetek arról,hogy vége lett.
2013. jan. 31. 14:04
 8/8 Janiki válasza:

Kedves xyzszs!

A reiki kezelés nagyon is hatékony az érzelmi problémák stresszoldásában. Pláne ha nem régi keletűek! Az önhibáztatásodon kell túllépned. Biztosan jó ember azért van bűntudatod. De oldozd fel magad mert a szerelem pontosan arról szól---hogy két ember szabad akaratából van együtt, ameddig tart--- te azt érezted hogy vége igaz? Igen tudom hogy nehéz dolog a válás, annak is aki dönt annak is akinek mondják.

szeretettel jani

2014. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!