Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted jó lenne egy olyan...

Szerinted jó lenne egy olyan világ, ahol az emberek természetfeletti képességekkel (telekinézis, asztrális kivetülés stb) és fejlett spirituális tudással rendelkeznek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most is ilyen világban élünk :) De az is tény, hogy nagyítóval kell keresni ezeket az embereket.
2013. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert az ember alapvetően olyan lény, hogy hacsak teheti, igyekszik a saját előnyeit mások kárára kamatoztatni. Ha pedig akkora eltérések lennének az emberek között, hogy az egyik képes telekinetizálni, a másik meg képes asztrálkivetülni (a rosseb tudja hogy ez mit jelent, szerintem neked sincs róla fogalmad sem, csak jól hangzik), akkor azt nagyon gyorsan arra használnák fel, hogy a többi ember felett uralkodjanak a képességeik segítségével. Szóval nagyon gyorsan nagyon kemény diktatúrák épülnének ki, ha léteznének efféle képességek a valóságban.
2013. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
az király lenne én az asztrális kivetülés választanám meg lesném az épp zuhanyozó lányokat. DDDD
2013. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
egyetértek a 2 essel! az ember sokszor másoknak árt! vannak ilyenek, ők hosszú ideig fejlesztették ezeket a képességüket, de nem véletlen h ilyeneket nem látunk a tv ben.. mert nekik is ártani akarnának, mert ők elértek vmi olyat, amit mások nem
2013. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért gondoljátok, hogy ártanának másoknak. Az ilyen képességek megkerülhetetlen előfeltétele a jó szándék. Legalábbis eddig én ezt tapasztaltam.
2013. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
#4 Ne légy már ennyire naiv :) Ha lennének ilyen képességekkel bíró emberek, akkor nem elbújnának a nagyközönség elől, hanem inkább irányítanák azt, kényük-kedvük szerint.
2013. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
# 3-as vagyok bele gondoltam és arra jöttem rá! hogy mégsem lenne jó az asztrális kivetülés inkább a telekinézist, választom xD ezzel a képességgel irányítani tudnám a lányok G-pontját. :DDDxDDD
2013. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"a rosseb tudja hogy ez mit jelent, szerintem neked sincs róla fogalmad sem"


Azt jelenti, hogy a lélek elhagyja a testet :-)

2013. okt. 7. 19:15
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
No és az mit jelent, hogy "a lélek elhagyja a testet"? Mert ez is jól hangzik, de sok értelme még mindig nincs :)
2013. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
3-as és 7-és vagyok kérdező ha a lélek elhagyja a testet akkor meghalsz, hidd el nekem én jóban tudom mind te nincs semmi a másvilágon csak ez a világ van tapasztalatból beszélek. :)
2013. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!