Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az életet azért kapjuk, hogy...

Az életet azért kapjuk, hogy valami egyenértékűt adjunk cserébe pl: dolgozzunk, alkossunk, gyereket neveljünk stb. (? )

Figyelt kérdés

De mi van azokkal akiknek nem jött össze az élet.


Tegyük fel, hogy van egy sanyarú sorsú fiú, annak a fiúnak miért ilyen a sorsa? Szenved magányosan, egyedül, barátok, rokonok és társ nélkül.


Mi vonzotta ezt be?

Neki miért ilyen a sorsa?

Mi az a erő vagy energia ami így hozta, rendelte, hogy neki szenvednie kell.


Lehet az, hogy régen az egyik őse egy nagyon, nagyon rossz dolgot tett és most az a negatív dolog rá hat ki az egész életére?


2013. okt. 11. 16:49
1 2
 1/18 sztrecskó válasza:
nyilván ha azt mondom neked, isten, azonnal elfordulsz. Pedig ha megkeresel egy jó lelkészt vagy papot, vagy egy megfelelően tájékozott embert, és hidd el, minden válaszodra kérdést kaphatsz. ha írsz priviben akkor teszek ajánlást is.
2013. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az élet csak úgy lesz. Mind olyanok vagyunk, mint a nyulak. Nem kell mást tenned, csak gondolkoznod a szavaim értelmén.
2013. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerinted a kutyák, a tigrisek, meg az óriáspolipok is ennyire túlidealizálják az életet?
2013. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Már rég nem hiszek Istenben.

Nem tudom elfogadni, nem tudom elhinni, felfogni, megérteni azt, hogy valahol az univerzumon kívül vagy belül teljesen mindegy, hogy hol, van valaki aki különbséget tud tenni, jó és rossza között, uralkodni tud az élet és halál között, ezt nem tudom elhinni.

De azt aláírom, hogy csakis egy felsőbbrendű intelligencia hozhatta létre azt a világot amelyben élünk.

De azt, hogy ez a intelligencia tudatosan gondolkozik és tevékenykedik...ezt nem értem...:S


És nem is szeretnék hinni benne.

Csak kíváncsi vagyok, hogy mitől ilyen az életem!

2013. okt. 11. 17:14
 5/18 anonim ***** válasza:
az életet azért kapod, h megvalósítsd önmagad.
2013. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
"Csak kíváncsi vagyok,hogy mitől ilyen az életem."A helyes kérdés ez: Hogy tehetném jobbá az életem? Válasz az Agykontroll-ban.
2013. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Csak kíváncsi vagyok, hogy mitől ilyen az életem!"


Nincs értelme keresni a miért-et. Egyszerűen ez van és kész.

2013. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

"Csak kíváncsi vagyok, hogy mitől ilyen az életem!"


A helyes kérdés inkább az, hogy miért nem olyan, amilyen szeretnéd, hogy legyen.(nyilván kismillió külső behatást leszámítva) Azért, mert TE nem teszel érte(eléggé).


Te alakítod a saját életed, az életed pedig olyan, amilyenné formálod, vagy amilyenné hagyod formálódni, vagy formálni mások által.

2013. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
az életed nem csak rajtad áll, persz függ a személyedtől.De akármi befolyásolhatja az életed történéseit könnyü azt hinni hogy minden okkal, történik pedig nem a káoszelmélet szerint. [link]
2013. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Édes istenem, péntek este van. Tessék menni bulizni, és éldd az életedet ahelyett, hogy ostobaságokat kérdezel, vagy válaszolsz!!!
2013. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!