Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez lenne a karmánk? Mielőtt...

Ez lenne a karmánk? Mielőtt elkezdtem ezen a munkahelyen dolgozni azt mondták nekem hogy az a karmánk hogy egy helyen dolgozzunk a párommal mert akkor úgy volt hogy egy helyen fogunk dolgozni de végül egy napot se dolgoztunk együtt!

Figyelt kérdés
Közben van ott egy pasi akivel már az első perctől kezdve ahogy megismertük egymást jó a viszonyunk és olyan mintha mindig is mások lettünk volna egymásnak mint a többiek! Na meg hát olyan mintha ezer éve ismernénk egymást, én teljesen beleszerettem és egyre jobban úgy érzem ő is belém de itt a probléma, mindkettőnknél kapcsolat, sőt nála gyerek is! Elég sokat vagyunk együtt és történtek dolgok is de igazából még egyikünk se vallotta be a másiknak az érzéseit de érezhető hogy mennyire szeretünk együtt lenni és néha már olyan szenvedős az egész hogy nem lehetünk együtt! Én már arra gondoltam hogy akkor vele jött ki nekem az hogy ez a karmánk hogy egy helyen dolgozzunk!
2011. ápr. 17. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyereke van felejtd el, csak szórakozni akar mert már az asszony unalmas.
2011. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt meg te felejtsd el, nem ismered se őt, se engem és az egész helyzetet! És nem ezt kérdeztem!
2011. ápr. 17. 16:18
 3/13 Bretso ***** válasza:
Nincs undorítóbb annál, ha valaki megcsalja a párját. Phfejj.
2011. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Pedig jól írja az első. Az már rég nem karma hogy kapcsolatban van, és gyereke is van. A tiszta lap egy valódi kapcsolat alapja. Nem akarlak elkeseríteni, de Te most nagyon szerelmes lehetsz, és nem látod a fától az erdőt. Tudom, írhatok itt bármit , meg se próbálom inkább folytatni.A tapasztalás lesz a karmád.

2011. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tudod mit?



Majd ha már nincs rózsaszín köd, megbeszéljük ezt is! OK?


Itt a gyermek karmáját sajnálom a legjobban :( Ő nem tehet róla, hogy az van megírva a karmájában, hogy az apja szétb@ssza az ő boldog és idilli gyerekkorát egy munkatárssal.

2011. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy olcso, de nagyon buta ribi vagy.
2011. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ki mondta neked, hogy egy helyen fogsz dolgozni a pároddal?

Egy szélhámos jósnő, vagy egy jóindulatú "tisztánlátó".

Te már eldöntötted, hogy össze akarsz jönni vele. Mi itt a kérdés?

2011. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igaza van az első hsz-nak!

Bizony szórakozni akar csak.

Én is voltam hasonló helyzetben, de szerencsére hamar észbe kaptam.

2011. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hámba fogják a szelet, azon lovagolnak! Nem pedig meghámozzák, te! :)

A te karmádat a te párodra mondták, nem erre az idegenre. Talán kirúgják ezt, s helyére jön a párod. Vagy valami más dolgon fogtok együtt munkálkodni. Ha igaz ez. A te sorsod a te párod. Ne rontsd el! Teljesítsd be, amibe belekezdtél, akivel együtt vagy. Az a te életed.

Általában a helyes út a gyötrelmesebb, csak annak szebb a jutalma.

a pokolba széles, kövezett út visz, a mennyországba keskeny, nehéz ösvény.Ne hallgass a kisördögre. talán neked kéne felmondanod, s a párod találna neked munkát...

2011. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy megcsaltam a páromat csak azt hogy történtek dolgok, ami nem egyenlő a szex-el vagy az ahhoz kapcsolódó dolgokkal! És nem döntöttem el azt se hogy össze fogok vele jönni, hisz ebben hiszek a legkevésbé!

Felmondani meg nem fogok mert ha őt nem is nézem akkor is nagyon szeretek itt dolgozni és a párom munkahelyére meg nem is mehetnék, ott nincs olyan munka amit én tudnék csinálni!

Amúgy maga a munkahely is egy különös dolog a számomra hisz azt meg megálmodtam már jóval előre, mikor még kilátásban sem volt hogy valaha is itt fogok dolgozni majd el is felejtettem ezt az álmot és már mikor javában itt dolgoztam és benne voltam érzelmileg ebben az egészben akkor jutott ez az álom az eszemben amiben egyébként a kapcsolatunkat is megálmodtam már előre!

És nem vagyok egy ribi, itt az érzelmekről van szó!

2011. ápr. 17. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!