Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ilyen egy illuminátus beavatás?

Ilyen egy illuminátus beavatás?

Figyelt kérdés

Egy régi könyvben akadtam rá erre a bejegyzésre :


"A névtelen szerző elmeséli továbbá, milyen hajmeresztő próbákon kellett keresztülesnie . ... A terem közepén csontvázakból rakott oltár állt . Nyolcóránként szörnyű, gyászfátyolos fantomok suhantak át a szobán és hirtelen feltáruló szakadékokba zuhantak . Ilyenkor bűzös szag rontotta meg a levegőt . Végül két ember jelent meg a jelölt előtt .

Úgy érezte, hogy ezek a halál szolgái . Homlokát vérrel itatott szalaggal kötötték el, nyakára amulettet akasztottak, ruháját leszedték róla és meztelen testére vérrel keresztetek rajzoltak . Egy fehér ruhás szellem vörös szalagot kötött a nemiszervére . Ekkor öt fegyveres, rongyos és véres alak sietett feléje . Ruháit felkapták a földről és elégették . ... Eskütétel után emberi vérrel fürösztették meg a jelöltet, s ugyanabból a vérből ivott egy pohárral, hogy ezen keresztül mágikus kapocs kösse össze a rend tagjaival ."


2013. okt. 25. 13:48
1 2
 11/16 lencsefőzelék ***** válasza:
Ez valami szabadkőműves páholy beavatási szertartása lehet(ett), az illuminátus vérvonalba születni kell.
2013. okt. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

lencsefőzelékkel teljesen egyet értek...

oda születni kell, bekerülni nemlehet, csak a szabadkőműves páholyok alsóbb részeibe...de felfelé már az is zárt szervezet, normál ember esélytelen h feljebb jusson a novicius posztnál.

2013. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam egy meglévő tag ajánlásával lehet csak belépni .
2013. okt. 26. 11:17
 14/16 anonim ***** válasza:

jah ...szabadkőműves páholyokba....de ott csak is csak alsó szintre..ha érdekel a gugli is kidob pár találatot, ilyen páholyokra van itthon is pár...de ezek nyilvános páholyok, ezek a hierarchia alján vannak, vagy még ott se.

ha ezen akarsz átlépni oda kell beajánlás...de a novicius szintet valszeg soha sem fogod átlépni...

azok a titkos társaságok amiket akár a neten is tudsz olvasni, zártak...és nem hiába titkosak, belépni idegeneknek tilos!!!

mindezt én is csak olvastam..de hát , tele a gugli mindenféle írással, h mi igaz vagy mi nem, azt senki sem tudja.

2013. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az illuminatus nem igazán létezik, a szabadkőművesek meg csak sokat hisznek magukról, igaz valószínűleg létezik valami háttér társaság, mert vannak rá utaló jelek, de biztos nem engednék ennyire napvilágra a dolgokat mint a szabad kőművesek, meg az illuminátus, rég elhallgattatnák azokat az embereket akik rámutatnak valamire és eltüntetnék a dolgokat. Mondjuk úgy túl sokat tudunk róluk, hogy valós legyen, ugyanakkor az emberek szeretnek többnek tűnni másoknál ezért léteznek még a szabad kőművesek, mert kiváltságosnak érzik magukat
2013. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Illuminati beavatáshoz tartozik a körülmetélés is, ha eddig nem lett volna meg. Szóval legközelebb a pö*csét fogják a delikvensnek levágni, de nem kár érte :D.
2013. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!