Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Chemtrail többet már nem...

A Chemtrail többet már nem összeesküvéselmélet?!

Figyelt kérdés

J.P. Holdren (Obama tudományos főtanácsadója) és a CFR (Külkapcsolatok tanácsa)-tag is, de Németország is kénytelen volt kiadni egy közleményt, amelyben elismerik a vegyi permetezést.


Holdren tökéletesen járható útnak látja a chamtrails módszert a bolygó lehűtésére, és teljes mértékben támogatja a bárium, magnézium, alumínium, nano-szálak, stroncium, baktériumok, spórák és más vegyi anyagok légkörbe permetezését, méltatja a globális felmelegedés elleni küzdelem jegyében nehézfémek légkörbe juttatását.


A SAG, vagyis sztratoszférikus geo-mérnöki permetezéskor egy vastag fehér vonalat látni, ami megmarad az égen jó néhány órán át. Ez a chemtrail. A felső légkörbe permetezett SAG vonalak hosszú órák után terülnek csak szét, amik aztán úgy tűnnek föl, mintha felhők lennének.


[link]


Te mit szólsz ehhez?



2013. aug. 22. 07:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
6%
Te mindent elhiszel amit a neten elolvasol?
2013. aug. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
55%

"de Németország is kénytelen volt kiadni egy közleményt"


Amit persze csak és kizárólag lepukkant, összeesküvés-szövögető helyeken lehet olvasni, mert a rendes médiába nem merik beletenni. Ugye? Na ne röhögtess...


"Te mindent elhiszel amit a neten elolvasol?"


Dehogy hisz el mindent. Csak amit a "világhelyzete" ír az a tuti! Kondenzcsíkról még életükben nem hallottak, mert a fizikaórán sose voltak ott.

2013. aug. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem igaz, és létezik is, én láttam már felettünk is ilyen csikokat, és az interneten több ilyen videó is van fent, amiről ezekről beszélnek.. viszont a következményekről senki se beszél furcsa módon, pedig lesznek, csak idő kérdése... Szóval jóval álcázzák a rosszat... majd amikor egyre több betegedés lesz, rák stb. amik majd ezeknek a nehézfémeknek lesz köszönhető, mivel bekerül a szervezetünkbe... Globális felmelegedés megelőzése. jóó vicc, igy álcázni könnyű, de ezek a csikk csak a szennyet mossák a talajra...
2013. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
64%

"Szerintem igaz, és létezik is, én láttam már felettünk is ilyen csikokat"


Tehát te sem jártál még fizikaórán?

2013. aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
51%
Képzeld jártam, de a videókat mivel magyarázod, azokat amikben nyiltan beszélnek róla, és nem tagadják?
2013. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
47%
[link] olvass néha. ha a fő médiának hiszel az a te bajod!
2013. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
69%
http://www.youtube.com/watch?v=tjdxWrkfJbQ 07:30-tól a hapsi beszél... te döntöd el hogy mit hiszel.
2013. aug. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
43%
Ja és a kondenzcsikok nem maradnak órákig az égen.
2013. aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
62%
Kár, hogy amiket az égen látni, azoknak közük sincs a vidóban mutatott "chemtrail"-hez, formára. Persze lehet, hogy odaát másképp fúj a szél is...
2013. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
73%

#8: de megmaradhatnak. Fátyolfelhőt láttál már órákig? Na az ugyanaz, mint a kondenzcsík. (Ugyanabban a magasságtartományban van, és ugyanúgy jégkristályok alkotják.) Megfelelő légköri viszonyok mellett mindkettő sokáig megmaradhat mindenféle összeesküvéselmélet nélkül is. Ráadásul ha olyanok a körülmények, az összes, a térségen áthaladó repülő kondenzcsíkja megmarad (miért lenne kivétel valamelyik), szépen kialakítva a sokat hivatkozott fényképeket.


[link]


[link]

2013. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!