Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha ennek az oldalnak EZOTERIA...

Ha ennek az oldalnak EZOTERIA a neve, akkor miért oktat itt a sok materialista, hitetlen? Nem arról volna szó, hogy a hasonló gondolkodásúak segitsek egymást? Vagy ez az oldal is már csak arra szolgál, hogy kiéljék az emberek a rosszindulatukat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 11:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
sajnos vannak annyira ostoba kérdések, hogy azokra egyszerűen nem lehet normális választ adni.
2013. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
A "hitetleneknek" éppen annyi joguk van írni a gyk bármelyik kategóriájában mint az ezohívőknek.
2013. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
sajnos a trolloknak is
2013. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Az oldal neve gyakori kérdések...az ezotéria csak egy menüpont, és mindenkinek joga van elmondani a véleményét.
2013. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező. Feltettem itt egy kérdést egy bizonyos konferenciáról. Dátumot, helyszínt írtam, de nevét nem. A hívők közül senki nem tudta, hogy egy ufókonferenciáról van szó. Senki. Akkor most mi is van?

A normális kérdésekre döntően normális választ is adunk, még ha nem is vagyunk egy nézeten.

De a hogyan lehetnék vámpír, meg hasonlókra nem lehet normális választ írni.

És az un. hívők legtöbbje még azzal sincs tisztában, amiről kérdez, ír. Még ezós szemszögből is hülyeség.

Ha itt nincs helye a szkepszisnek, akkor hová lettek a hívők? Mert én pl. vezettem is a kategória toplistáját. Most is az elég elöl vagyok. Ha nincs itt helyem, akkor hogyan lehetséges az, hogy itt a helyezésem – aktivitásomtól függően – 1-20 között szokott mozogni, s csak ritkán csúszom hátra.

2013. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

# 5


Az egó nagy úr.

2013. nov. 6. 12:07
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Látom itt is csak a lepontozás megy, de érvek azok nincsenek.
2013. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
8%
aki nem találta meg a hitét, vagy elvesztette vmi miatt, az most itt éli ki magát, egyfajta pótcselekvés neki ez és önigazolás, ahol hajtja a maga igazát, és letorkol mindenkit aki nem úgy gondolkozik....ezt a sémát nagyon jól meglehet figyelni pár válaszoló írásán.
2013. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy le vagytok pontozva, de talán ez is vélemény nyilvánitás, ha azt vesszük.


Sajnálom azokat is, akik mások bántásával, szurkálódással elégitik ki magukat.


Ebben a kérdésemben nem a "Hogyan lehetnék Voldemort, Harry Potter" stb-t értem, hanem a normális, megválaszolható kérdésekre gondolok, ahol az emberek segitségre várnak...

2013. nov. 6. 12:20
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a rendes szkeptikusokkal nincs baj, csak ezekből elég kevés van . Nem baj az, ha másnak más a véleménye és ezt meg is tudja indokolni .

Az én elméleteimet például csak nagyon kevés szkeptikus tudja tényekkel megcáfolni, ritkán ugyan, de ha mégis sikerül neki, akkor én is elgondolkozok azon amit írt, és így én is tudok fejlődni .

Ami a tudományban jelen van szűklátókörűség (csak azt fogadom el ami a tankönyvekben van), ugyanúgy megvan az ezotériában is . Itt sem szabad görcsösen egy elmélethez ragaszkodni, mert előfordulhat hogy változik :-)

2013. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!