Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan, milyen módszer (ekk)...

Hogyan, milyen módszer (ekk) el érhetőel leggyorsabban és leghatékonyabban a tudatos álmodás?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

[link]


:)

2013. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Baromság!!! A túliskolázott egyének hipotézise!
2013. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

És ez miért jó?


Pontosan ugyan olyan, mint amikor fantáziálok (nem perverz értelemben :P).

2013. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hiszek ebben! Régen csak csaptam kettőt a kezeimmel mint egy madár és már repültem is! Az elején néha nehéz volt és visszaestem de főleg akkor,ha rossz dolgok történtek velem. Egyszer még azt is álmodtam,hogy pénzért felrepítettem az embereket pár percre. Visszatérve a kérdésedre:Leginkább álom közben kell megnézni,hogy ha pl fáj ha kárt teszel magadban, ha nem bármit megtehetsz
2013. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell benne "hinni", tény, hogy van ilyen, mindenkinek volt már. Csak szerintem nincs semmi értelme. Ha lefekszek, és becsukom a szemem, és neki állok gondolkodni, pont olyan, mint egy tudatos álmodás... lehet kevésbé "misztikusabb", a de végeredmény ugyan az.
2013. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem ugyanaz

Ha azt mondod ugyanaz, akkor te még nem álmodtál tudatosan

2022. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!