Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szoktátok a csillagokat nézni?

Szoktátok a csillagokat nézni?

Figyelt kérdés
Miért van, hogy amikor felnézek a csillagokra, akkor lekicsinyülnek.Altalában az est hajnal csillaggal szoktam igy lenni.Pedig az jó nagy és amikor ránézek, teljesen kicsi lesz, utána ujra nagy.
2013. nov. 16. 19:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Én szoktam :)) Nagyon szép tud lenni, amikor tiszta az égbolt :)


18/L

2013. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is szoktam. Megnyugtató. Kár, hogy mostanában már nem olyan tiszta az égbolt, és már nem is olyan kellemes az idő oda kinn. De nyáron gyönyörű. :)
2013. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felnézek a csillagokra, én kicsinyülök le :)
2013. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig nézem őket pisilés közben.
2013. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért félelmetes belegondolni, hogy milyen kis nyugodtnak néz ki a világűr innen a Földről és közben meg milyen veszélyes és durva! De amúgy én nem igazán szoktam! Nem tudom miért nem! :(
2013. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

egyszer lefeküdtem egy mezőn, és elkezdtem nézni a csillagokat.

majd ahogy feküdtem a földön, pisilnem kellett, de elfelejtkeztem róla, h fekve nézem a csillagokat, hát elővettem, és elkezdtem pisilni, és hirtelen azt vettem észre, h derült égből h a fenébe eshet az eső, akkor futott át az agyamon, h azt a ku...életbe, lepisiltem magam.

2013. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó te aztán igazán romantikus vagy.:):)
2013. nov. 17. 10:17
 8/11 A kérdező kommentje:
De még mindig nem válaszoltatok a kérdésemre, ezt komolyan irtam, hogy elkicsinyül, na nem értitek, olyankor egy kicsit elgondolkodom, mint ahogyan az egyik válaszoló irta, hogy ki tudja mi a helyzet odafent.
2013. nov. 17. 10:19
 9/11 anonim ***** válasza:

szemednek fordított lándzsák, csillagok


Weöres Sándor

2013. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szecsői Tibor ***** válasza:

Ez mér' az ezotériában van? Pedig teljesen normális kérdés.

A válasz a kérdésedre szerintem a szem anatómiájában keresendő. Nem néztem utána, de egyrészt azt gondolom, hogy ha a Vénuszra nézel, a pupilla beszűkül, mivel az egy elég fényes dög. De legfőképp ha valami tereptárgyra nézel, és a perifériás látásoddal látod az eget, akkor azok nincsenek fókuszban. Ha meg felnézel az égre, a szemed a "végtelenre fókuszál" (oké, hogy véges távolság, persze, de a szem méreteihez képest végtelennek tekinthető), és élesebben fogod látni az amúgy pontszerűnek tekinthető fényforrást (bár a légkör miatt nem igen tűnnek annak...).

2013. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!