Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti is szoktátok érezni magatok...

Ti is szoktátok érezni magatokban a ragyogást?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy spirituálisan vagyok e fejlett, vagy lelkileg, esetleg szellemileg, vagy talán ez általánosság számba megy; - de érzek magamban olyan dolgokat, amiről az ember először a környezetből szerez tapasztalatot.

Mint a ragyogás is, amit a szemeddel látsz, esetleg érzed a bőrödön, hogy meleg - én pedig képes vagyok egy ilyen külső érzetet oly módon befogadni, és úgymond magamévá formálni, hogy lelkileg is megélhessem. Ez nem csak egy szófordulat, nem egy szimpla metafora, vagy hasonlat. Több annál, ösztönösen kifakad a szívemből és elárasztja a tudatomat. Nehéz nekem ezt megfogalmazni, akkor tapasztalom a ragyogást, ha szeretet vagy boldogság túlárad bennem. Ilyenkor egyrészről látom is magam előtt (persze, csak képzeletben :)) ahogy az egész testem fényárba borul, másrészről pedig érzem a zsigereimben, a tudatomban, ahogy csiklandoz, táncol bennem... Nehéz leírni ezt szavakkal, de pontosan tudom, milyen érzés, amikor ragyogást élek meg.

(és más is van a ragyogáson kívül, de azok most nem jutnak eszembe :D)


2013. febr. 18. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szoktam.
2013. febr. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz amikor elfog a jókedv meg a hűű mozogjunk valamit meg hallgassunk zenét és kezdjünk bele valamibe és ha kinézek az ablakon és boldogan gondolok a járókelőkre akkor igen szoktam.
2013. febr. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

1. nagyképű vagy

2. egy nagyon egyszerű, hétköznapi dolgot fogalmaztál meg feleslegesen bonyolultan

3. de legalább helyesen írsz, amiért kijár neked egy puszi, ha fiú vagy, akkor kézfogás

2013. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tudom, hogy spirituálisan vagyok e fejlett, vagy lelkileg, esetleg szellemileg, vagy talán ez általánosság számba megy"

Nem tudom, hogy spirituálisan vagy lelkileg milyen vagy, de ez után a kérdés után biztos, hogy szellemileg alulfejlett vagy.

2013. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Antimod ***** válasza:

Igen, nagyjából sejtem, mire gondolsz. Sajnos elég ritkán élek át ilyesmit, többnyire akkor, ha valakivel valami jót teszek - de hirtelen nem emlékszem konkrét esetre, amikor legutóbb ilyen volt.

Én sem tudom, hogy ez mennyire hétköznapi érzés, és csak túlbonyolítva fogalmazod-e meg, vagy valami más.

2013. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát, azért kérdeztem, mert másoktól nem hallottam még, hogy velük is fordul elő ilyesmi, és a legegyszerűbb volt itt feltenni ezt a kérdést, hogy egyáltalán tudjam mi az ábra. :D Csalódott vagyok egy picit, mert látom, hogy bár mások is átélik, mégsem rajonganak ezért a csodálatos érzésért. :( Örülök annak, hogy megadatott nekem ez a varázslat, az élet szürkesége és néhai fájdalmai mellett. Gazdag érzem magam attól, hogy a Teremtő (bármi is az) ilyen ajándékokat ad nekünk. :) Szerintem a Ragyogás a legszebb, legnemesebb érzések közé tartozik! Nincs annál nagyszerűbb amikor csak egy érzés - önmagában - képes arra, hogy elterülj az ágyon és nevess, nevess, nevess mert olyan jól esik ott belül a szívedben a ragyogás, amit csak is kizárólag a szeretet képes megadni. :)

2013. febr. 19. 13:11
 7/9 A kérdező kommentje:

2, nem, nem erre gondoltam. :)

Nem is direkt bonyolítom túl, hanem úgy írtam le ezt az egészet, ahogyan megélem. Pontosan úgy. Régebben nem hittem volna, hogy egyetlen ilyen apróság képes boldoggá, boldog emberré tenni!

2013. febr. 19. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem olyan érzésem van mindig, mintha szellemileg sokkal hatalmasabb lennék, mint fizikailag vagyok, ami igaz is, mert mindegyikünkben ez megvan, csak furcsa megtapasztalni...

esetleg próbáéd felvenni a kapcsolatot Partl Viktóriával, ő biztosan tud neked segíteni, hogy megértsd és "használd ki" ezt a dolgot!

http://www.youtube.com/watch?v=4riZ3QlDKXU

Viki honlapja: [link]

2013. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Energia felvételnél szoktam ezt érezni:)
2013. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!