Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan alakul ki a rémálom?

Hogyan alakul ki a rémálom?

Figyelt kérdés

Nem èrtem hogyan alakul ki valakinél egyik napròl a másikra a rèmálom.

Az egyik baràtom mesélte, hogy rémàlmai vannak kb. 1 hònapja. Kérdezgettem, hogy mi történt? De mondta, hogy mindig ugyanazt álmodja, aztán felriad, és általában teljesen leizzad, néha még sikit is.


Mondja, hogy már fél lefeküdni, mert tudja hogy megint rémálmai lesznek.


Mitől törtek rá a rémálmok?



2013. nov. 24. 17:08
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Én úgy gondolom, személyes élmények hatására is. Ha valaki ugyanis negatív eseményben vesz részt, vagy valaki rosszat tesz vele, könnyen meglehet, hogy ezek előjönnek álmában is. Mástészt, én hallottam arró, hogy az éjszakai étkezés is benne lehet ebben. Ezért is nem tanácsos késő éjszaka terhelni a szervezetet.

2013. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az agy gyorsabban fejlődik, mint a külső információk begyüjtése. Ezért szabad kapacitásával kombinál olyan dolgokat amikről még nincs teljes információ
2013. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem az Elm utcában lakik ? :D
2013. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!