Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Reikiben mi történik ha nem...

Reikiben mi történik ha nem tudom betartani a 21 napos tisztító kúrát?

Figyelt kérdés
véletlenül olyan ételt ettem amit nem lett volna szabad (az ételben volt a hozzávaló ami nem kellett volna bele) ilyenkor mi van,újra kell egy avatás vagy el lett rontva a reiki végleg?
2013. nov. 25. 18:54
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
okos vagy te is utolsó.csak nem annyira hogy oszd az észt :) ha valamihez nem értesz akkor ne is szólj hozzá,pláne ha ez nem az igazi neved.ez persze vonatkozik az előző hozzászólókra is.
2013. nov. 26. 14:20
 12/29 Szecsői Tibor ***** válasza:
54%

Vicces, hogy a névvel érvelsz, mikor neked még a nicked sincs feltüntetve. Amúgy értek hozzá. Pont annyira, mint bárki, vagy egy bullshitgenerátor.

Mindenesetre irigylem ezeket a problémákat, meghibásodott-e a reikim a csülöktől...

2013. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Reikin tanítják a tiszteletet és mivel nem vagyok oktató ezért nem oktatlak ki,mivel te sem vagy az előbb illemre kéne tanítanod magad :) ez se az én dolgom de nem hinném hogy leszel Reikis valaha.Mindenesetre vicces hogy ezotériában ennyien szórakoznak,de nem csak az én kérdésemnél.Az hogy kinek van a nem létező neve feltüntetve az a kérdező dolga :)
2013. nov. 26. 14:42
 14/29 Szecsői Tibor ***** válasza:
37%

Az emberek hülyítésére/lehúzására kiépült egész ezoterikus "iparágak" viszonylag kevés tiszteletet és jómodort váltanak ki belőlem. Ezt úgy nagy általánosságban értem. De az előző kommentjeid elnézve, ha esetleg a következő reiki-foglalkozáson tanulnátok a tiszteletről, te is figyelj oda jobban. Az, hogy kicsillagozol valamit, nem segít. Egyébként igazad van. Hacsak nem fertőző, nem leszek reikis.

"Az hogy kinek van a nem létező neve feltüntetve az a kérdező dolga :)" Ezt a mondatot meg nemes egyszerűséggel nem értem. Miért lenne a te dolgod, hogy kinek van feltüntetve a neve, ha még te sem vagy arra képes, hogy bepipáld azt a kis mezőt?

2013. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
nem értetted a mondatom jelentését,ez az én dolgom,a saját nevem az én dolgom.ja és szkeptikus akárki lehet én ezt elfogadom,volt és lesz is ilyen :) néha meg kicsúszhat csúnya szó de nem sértettem meg ezzel senkit szerintem.
2013. nov. 26. 15:14
 16/29 Szecsői Tibor ***** válasza:
37%
Ezek szerint értettem a jelentését a mondatnak, csak nem hittem el elsőre, hogy ennyire ellentmondasz vele önmagadnak. Ezek szerint mégis. Másnak is pont ennyire a saját dolga a neve. Írásban meg nem értem, hogy tud "kicsúszni" egy szó. Namindegy, már eléggé szétoffoltuk ezt a kérdést :).
2013. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
igazából csak te,elejétől a végéig aki itt ellentmond mindennek és önmagának,de ilyenek is vannak,sajnos nem mindenkinek van elegendő értelme :)
2013. nov. 26. 15:42
 18/29 Szecsői Tibor ***** válasza:
Ha már neked, mint szaktekintélynek van elegendő értelmed, kiemelhetnél egy esetet, amikor ellent mondtam magamnak. Az, hogy neked nehezedre esik a fogalmazás, nem igazán az én hibám.
2013. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Szecsői Tibor ***** válasza:
0%
#19 Ne zavard össze, épp keresi az ellentmondást a hozzászólásaimban.
2013. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
38%

#13: az "előző", szintén névtelen válaszoló vagyok (#9-es).


Nem értem, mi a para abban, hogy nem írom ki a nevem. Egyrészt ez egy internetes fórum, ahol nem szokás, másrészt te sem írod ki, harmadrészt semmit sem nyersz vele, ha kiírom. És semmit sem veszítesz, ha nem.


Nem szórakozásból válaszoltam neked. Értek a Reikihez, pontosan annyira, hogy lássam, hogy a háttere ugyanúgy kamu, mint a többi ezo-praktikának. Ami hatása van, ami működik belőle, az nem reiki, hanem egyszerű dolgok, placebo, stresszoldás vagy pl. a diéta. Ennyi és nem több.

Tehát még egyszer a (komoly) válaszom: nem baj, hogy véletlenül olyasmit ettél, amit nem szabadott volna, folytasd csak a kúrát, ha van kedved, nem fogja ez elrontani.

2013. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!