Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Reikiben mi történik ha nem...

Reikiben mi történik ha nem tudom betartani a 21 napos tisztító kúrát?

Figyelt kérdés
véletlenül olyan ételt ettem amit nem lett volna szabad (az ételben volt a hozzávaló ami nem kellett volna bele) ilyenkor mi van,újra kell egy avatás vagy el lett rontva a reiki végleg?
2013. nov. 25. 18:54
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
mivel túl sok nem ide illő választ kaptam figyelmen kívül hagyok mindent mivel túl sok volt itt a szövegértő,és túlságosan elkanyarodott mindenki a kérdéstől és most már mástól se kell válasz,inkább megkérdeztem egy Reikist.
2013. nov. 26. 17:49
 22/29 Szecsői Tibor ***** válasza:
54%
#22 Ejtsd: nem tudom bizonyítani már-már személyeskedésbe hajló állításaim igazát, úgyhogy inkább lelépek.
2013. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
54%

#23: ugyanezt akartam írni, köszi :D


Az ezósok mindig ezt csinálják... De hát mást nem is tehetnek szegények, nincsenek érveik :)


Pedig én még rendesen, korrekt módon válaszoltam is.

2013. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

Ha trágár fajankók a "mesterek", akkor téged bizony lehúztak. Nem a szimbólum a lényeg, és nem a beavatás. Ezek csak eszközök, semmi több. A forrás számít, és te. A mester dolga, hogy jól felkészítsen és jól adja át a beavatást. A valódi mesterek nem kérnek kenyeret, mégis annyit kapnak, hogy naponta osztják a nagyon szegényeknek. Nem aggódnak a sorsukon, sose kérnek nevetséges fizetséget, inkább keresnek munkát, vagy dolgos közösséget alkotnak a tanítványokkal és követőkkel, ami elég megélni épp ahogy kell.


Elvileg működik ez a placebó reumatikus és daganatos megbetegedéseknél is, sokkal jobban más placebóknál. Legalábbis nekem a gerincferdülésem merült feledésbe hasonlóval (**), nem fiatalon, és értelmes, szkeptikus nézetekkel, annyi hittel, hogy miért ne legyek nyitott erre a baromságra, mi bajom lehetne?



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
65%
Semmi nem történik, ha nem diétázol a reiki avatás után. Ellenben használd sokat a reikit önmagadon és másokon. Ne csak 21 napig, hanem minél rendszeresebben.
2013. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó! :)
2013. dec. 5. 14:59
 27/29 Evele123 ***** válasza:

Szia kérdező!


A kérdés kiírásának idejéből látom, hogy letelt a 21 napos kúrád, de én is válaszolnék a kérdésedre. A tisztító kúrát nem muszáj 100%-ban betartani, de törekedni kell rá. A szervezetnek a vörös húsok, kávé, alkohol, édesség lebontására kell a legtöbb energiát felhasználnia. A kúra alatt ezeket az energiákat a Reikire tudod fordítani (Pl. csirkét, rántott sajtot, burgonyát, rizst stb. simán ehetsz).

2014. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2014. jan. 6. 15:09
 29/29 anonim ***** válasza:

Régen volt már, de azért jót mulattam itt a nagy veszekedéseken, viccesek vagytok.


A 21 napos kúrát nem kötelező betartani, csak ajánlott. Ugyanúgy, ahogy nem kötelező napi szinten gyakorolni vagy meditálni, csak ajánlott. Nyilván, ha minden ilyesmit szigorúan betartasz, akkor hamarabb tapasztalhatsz nagyobb hatást, mintha komolytalanul csinálnád.

2014. jún. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!