Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jó ötlet chemtrail ellenes...

Jó ötlet chemtrail ellenes videót csinálni?

Figyelt kérdés

Piszkosul irritál már ez a chemtrail mizéria.

Próbáltam normálisan vitatkozni a hívőivel, de semmi.

Csak személyeskednek, meg a kondenzcsík fotóikat mutogatják hogy "itt a permetezés, nem hiszel a szemednek?"

A kérdéseimre nem válaszolnak, csak bevágnak egy videót vagy másról beszélnek. Annyira rühellem és megelégeltem őket, hogy úgy döntöttem ha úgy jön össze csinálok egy chemtrail ellenes videót, amibe elmondom az összeesküvés gyenge pontjait és ezt bizonyítom is adatokkal. Mindent végig veszek és felteszem youtubra

De kellene egy kis segítség:

Honnan szerezhetek statisztikai adatokat, táblázatokat, statisztikákat?

Ezekre lenne szükségem:

- halálozási arányok

- népesség növekedés mutatója

- átlagéletkor hosszára vonatkozóan.

Mittudomén milyen volt 2003-ban és most milyen/mennyi.

Korábban találtam ilyeneket, de most sehol.

Szerintetek jó ötlet ilyet csinálni vagy teljesen fölösleges??


Üdv, George Adamski



2013. nov. 30. 18:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
ne csináld, mert lehet a házad felett chemtarileznek majd a legjobban...
2013. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Részben felesleges, részben nem..aki akar úgy is hiszi, aki nem úgy se. De valljuk be őszintén, ha tényleg lenne chemotrail...azok a repülök olyan magasan rapülnek, hogy nem csak mi fertőződnénk hanem az is aki kitalálta ezt. Persze jöhetnek a magyarázkódások, hogy az iilető(k) immunisak rá..nem is emberekről van szó...titkos gyógyszert szednek rá.. Na jó, gondoljunk bele, hogy tényleg van, csak képzeljük el... na most mivel jobb, hogy bedepiztél? hát semmivel, mit tudsz tenni ellene ott a gép előtt? hát semmit. Szerintem ez kamu, sokmindenben hiszek, de ez nem igaz.
2013. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Grielean ***** válasza:
69%
Adamski, teljesen egyetértünk ebben a témában, de a videót teljesen feleslegesnek tartom. Aki egy kicsit is belegondol, annak rögtön nyilvánvaló, hogy az állítólagos permetezések minden egyes pontja sántít, már csak logikailag is. De aki ennek ellenére is beveszi ezeket a meséket, az vagy nem gondolkodik, tehát felesleges a videó, mert nem akarja felfogni, vagy zárt osztályra lenne való, tehát felesleges a videó, mert nem bírja felfogni.
2013. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem azért de már elismerték , hogy csinálják . Nem bántani akarlak csak hát le vagy maradva egy picikét
2013. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Grielean ***** válasza:
60%

"Nem azért de már elismerték , hogy csinálják . Nem bántani akarlak csak hát le vagy maradva egy picikét"

Hiteles forrás?

2013. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ne is várj hiteles forrást.

Nekem már írták hogy svédek hivatalosan elismerték.

Persze konteós bloglinkeken kívül SEMMIT nem kaptam.

2013. nov. 30. 19:46
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Nektek mi számít hiteles forrásnak ? Hiteles forrás ha egy miniszter ismeri be , és teszi közzé ? Mert az idegenekkel kapcsolatban ez sem volt eléggé hiteles. Szóval csak kérdem ,mert szerintem már senki nem hisz semminek. Ha a szemetek elé tennék a bizonyítékot az sem lenne elég jó.
2013. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

erre azt szoktak mondani, hogy ne vitatkozz idiotakkal, mert lehuznak a szintjukre, es senki meg nem kulonboztet toluk tobbe.


vagy maskepp, ne allj neki egy disznoval a sarban birkozni, mert mind a ketten k...a mocskosak lesztek, de az a dog meg elvezni is fogja.


paranoid idiotakat 'meggyozni' ugysem lehet.

2013. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Grielean ***** válasza:
55%

"Nektek mi számít hiteles forrásnak ?"

Bárki, aki bizonyítani is tudja az állításait. Ilyen egyszerű!

2013. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
8/9 Én nem vitatkozom. Csak elmondtam a véleményem és ezt szépen tettem.
2013. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!