Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mint a TLC-n a született...

Mint a TLC-n a született médium. Ez létezik igazából is? Vagy csak megjátszák? Tapasztalatokat kérek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kamu, felmész facebookra, van pár ismerősöd a kórházban, bárkiről, bármit megtudsz.

Megnézed a fotójukat a neten, látod, h már a 10. képen is a piros sapka van rajta, ezt bemondod, és elájulnak, h jesszus, tényleg az ő szelleme van itt.

2013. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Mirõl beszélsz te troll? az én időben az ilyet szíjjal verték .
2013. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
414 az én időmben az ilyeneket elzártak a tömegtől vagy lelökték a sziklán.
2013. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hülyék paradicsoma. xD [link]
2013. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Láttam a műsorát, volt amikor mesélte, hogy konkrétan mik történtek vele, egyiknek ruhája alatt volt halott fia dögcédulája(csak akkor vette fel), mikor konkrétan miről álmodott valaki. Ez nincs facebookon. Persze lehetnek színészek is, de részben igaznak kell lennie, mert újságírók lecsapnának, ha nem létező halott fiát siratná. Ha meg van neki, gusztustalan lenne felhasználni. De mégha lenne kedve valakinek "szórakozni halott fiáról", akkor is nagyon jó színészeknek kellene lenniük, észrevenném szerintem legalább egyszer a színészkedést. Le lehet pontozni, amiért merek gondolkodni rajta és nem egyből mondom egy ezotériás oldalon, hogy baromság. Azt viszont gyanítom, hogy sokszor nem is az elhunyt üzen, mert nem életszerű. Másik meg, hogy én is látok emberek válla felett alakokat néha...nekem ennyi elég. Persze nem vagyok hiszékeny, de valahogy nekem talán könnyebb hinni.
2013. dec. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Theresa Caputo uses is a classic trick called "cold reading." It’s done by firing-off open-ended questions that someone in a large audience will surely relate to"

[link]


"Caputo does what’s known in my trade as “cold reading.” The very best practitioners can pick up enough information in what seems like innocent, idle conversation to convince you that they know very specific things about you. The scientific phenomenon is called the Forer effect — giving credence to vague observations that seem personal.


It’s called the Barnum effect, after that famous showman credited with coining the phrase, “There’s a sucker born every minute.


That technique consists of simply tossing out initials, names and situations to the subject, asking casual questions while guessing, and a handful of other manipulative psychological techniques to appear to be demonstrating psychic powers."

[link]


Szerintük kamu.

2013. dec. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem az igazi médiumok beleolvadnak a többi emberek közé.nem úgy néznek ki,mint Ő (divatdiktátor,és még finom voltam).

Nekem ez az egész lénye,és a körülmények egyáltalán nem tetszenek.

Akiket ilyeneket ismerek,mindenki egyszerű,közömbös.

A lényeg,hogy szerintem pénzszagú minden formája.

Egyáltalán nem tetszik.

2013. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!