Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy Happy Dog...

Létezik, hogy Happy Dog medium baby 28-tól hasmenést kap egy kiskutya?

Figyelt kérdés
Azt mondta a tenyésztő, hogy avval etette, ezért mi is megvettük neki ezt a fajta tápot. Aznap, mikor elhoztuk a kutyust, már az autóban gyanúsan büdöseket pukkantott, aztán a második nálunk töltött napon hasmenése lett:( Dokinál voltunk, 2szurit, gyógyszert is kapott, főtt rízs és sovány husi diéta szigorúan egy hétig... Tegnapig minden frankó is volt, de mióta elkezdtem neki megint a tápot adni, megint borzasztó büdöseket pukizik és lazul a széklete is:( 9 hetes a kutyus! Légyszíves segítsetek, mert nem akarok mindig orvoshoz járkálni vele és én idáig bíztam benne, hogy a táp jó dolog, mert benne van minden, ami a kutyusnak kell, de ezek után mit ne mondjak.. erősen kételkedem benne.. :(
2009. jún. 12. 13:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Egyszerű,tápot kell váltani.

A Happy Dog erősen közepes táp.Én is vettem a bullnak,Ő is nagyokat lő tőle és feldagad a hasa.

Nekünk a Hill's vált be.

Kérdezd meg szerintem a tenyésztőt is,mi lehet a probléma,ha ő ezzel a táppal etetett.

2009. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A doki biztos, hogy sokkal okosabb lesz nálunk, mindenképp vidd vissza hozzá a kutyát. Keresd meg a tenyésztôt is, mert beteg kutyát vásároltál tôle, ráadásul a többi kicsi is beteg lehet. Ha rendes tenyésztőrôl van szó, akkor segíteni fog(bár akkor miért ad el beteg kutyát?). Az oltásai rendben vannak?
2009. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egészséges a kutyus egyébként, doki kétszer is látta és jól át is nézte. Nekem két tippem van: 1. Nem ehhez a táphoz szokott.. 2. Nem egyforma a minősége ennek a tápnak.. Tényleg lufi lett a hasa, jól felfújta a táp:(
2009. jún. 12. 13:53
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém elmúlt 1 éves,sokszor megviseli a tápváltás,lehetne annyi eszem,hogy ne próbálkozzak...
2009. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
13:59- Szerinted, inkább a házikosz jobb akkor? Nektek akkor nem vált be táp? Miért változtatsz mindig?
2009. jún. 12. 14:01
 6/18 A kérdező kommentje:
házikosztot akartam írni..:)))
2009. jún. 12. 14:02
 7/18 A kérdező kommentje:
Bosszant ez a dolog, mert annyira úgy akartam mindent csinálni, hogy jó legyen :( Csomó fórumot elolvastam, jópár hónapot vártam erre a kiskutyára és most az első héten ilyen gondok vannak.. :(((
2009. jún. 12. 14:03
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta a kutyus?
2009. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Probálj valami jobb minőségű, akár senzitiv tápot. Lehet picit gyenge a gyomra, én a házikosztot ebben a korban nem javasolnám csak kiegészitésnek (akkor se maradékot, hanem külön neki készitett finomságokat).
2009. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Boxer a kutyus:) Én is afelé hajlok most, hogy inkább főzök neki, mert avval nem volt gondja a pocijának.. Sajna, nem vagyunk milliomosok, hogy olyan tápokra szórjuk, ami gondot okoz.. Lehet kimérve is kapni jó minőségű tápokat, vagy csak fix kiszerelésekben?
2009. jún. 12. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!