Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg létezik olyan szellem...

Tényleg létezik olyan szellem általi megszállás, melyről az alany nem is tud?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy a szellem meg tud szállni egy embert, csatlakozik hozzá, de úgy, hogy az alany nem is tud róla. Ott lakozik benne, s csak évek múlva derül ki. A megszállott nem veszi észre, sem pedig a környezete, csak minden megváltozik körülötte (betegségek gyötrik, néha rémálmok, néha hallucinációk). A viselkedése nem változik, tulajdonképpen semmi nem sikerül neki...!

Állítólag hall hangokat, de depressziót állapítanak meg nála és ezzel kezelik. tehát nem tudják kideríteni.

Nem tudom tényleg igaz-e ez!



2013. dec. 8. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen ha elkezdesz furcsán viselkedni,idegesebb vagy a szokásosnál,ezekből észre lehet venni.
2013. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem szinte csak olyan van amiről az ember nem tud. Hisz ha tudnál róla, tudnál ellene védekezni. De nem kell ezt a témát túlparázni.

Ha hangokat hall vki az nem is mindig megszállásra utal.

2013. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Van, hogy sosem derül ki ha rajta van valakin egy ilyen szellem. Hangokat, a fejedben csak kevés lény képes okozni, és azok nem az átlagos szellemek.
2013. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de ez nem velem történik, hanem egy közeli hozzám tartozóval!
2013. dec. 8. 23:28
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem mondott el nekem semmit sem, csak másoktól hallottam ezt! Nem tudom van-e. A tünetei: mostanában idegesebb, sőt a múltkori beszélgetésünk során "kellemesen" elküldött engem! Pár évekkel ezelőtt megváltozott a személyisége. Teljesen más lett, s azóta ez így van. Óriási gyomorgöcsökben szenvedett (menstruáció előtt és után is, melybe azt hittük belehal). Ezek a görcsök egy éve váratlanul megszűntek neki. Az összes betegség sodrása 4 éves korától kezdődött, de mindegyikből furcsa módon gyógyult meg! Tehát nem tudjuk se mi, sem az orvosok megmagyarázni! Hangulatváltozás, depresszió, folyamatos alvás, alacsony energiaszint jellemzi, lustaság. Eddig... tudom nem kellene leírnom, de imádott fürödni órákig most sem nem ad magára, nem fürdik minden egyes nap, pedig ki nem hagyná. Kedvetlensége határtalan, egyedül akar lenni! Pánikrohamok, depresszió!

Nem tudjuk, hogy szellemi megszállás-e csak azt, hogy valószínűleg nagyon régóta tart ez és az az entitás már beleolvadt a személyiségébe, tehát nem vesszük őket észre. Mielőtt valaki papot ajánlana itt, csak írom, hogy imádság közben semmi reakció nem jelentkezik.

Olykor kaparássza a falat, miközben alszik. Ő nekem arról beszámolt, hogy kaparászós hangokat hall, megmagyarázhatatlan csörömpölést, hideg fuvallatot érez, kopogást hall. Akármerre megy, ez követi őt...! Többet nem mondott el!

2013. dec. 8. 23:35
 6/16 A kérdező kommentje:

Gerinc problémája volt, a vakság markában volt... de már nem! Ezek voltak a betegségek és senki nem tudott magyarázatot rá!

Folyamatosan időközönként előtörő rémálmok, melyek pár napig tartanak. Alvási paralízis fél évente, vagy négy hónaponta.

2013. dec. 8. 23:37
 7/16 A kérdező kommentje:

Amit kihagytam: Mindenbe, amibe belefog az romba dőlik neki. Kapott egy munkát nemrégiben és kirúgták, kikezdték az emberek, de mindenhol! Nem vele van a baj, mert rendes lány, nagyon igyekvő mindenre, és kinyitja a száját, ha meg kell védenie magát, tehát kiáll magáért!

Mindenhol kikezdik őt és nem tud megmaradni sehol sem! Olyan, mintha szerencsétlen életet élne. Teljesen tétlen mindenben.

2013. dec. 8. 23:59
 8/16 A kérdező kommentje:
3: Tehát nem derül ki sosem! Hangokat a fejben csak ritkán hall, ezt inkább kívül hallja. De most mit csináljak, ha folyamatosan kaparássza a falat, meg rémálmai vannak...stb. ! Hogy tud egy ilyen dologra mégis rájönni az alany, ha semmi hatására nem akar előjönni!?
2013. dec. 9. 00:02
 9/16 Evele123 ***** válasza:
Először hallgasd meg Villás Béla: Megszállás c. mp3-át, ha nem találod meg, írj privátot és elküldöm a linkjét!
2013. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utánanézek! Nem hallottam még róla !
2013. dec. 9. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!