Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Természetfeletti...

Mit tegyek? Természetfeletti vagy csak félelem a költözéstől?

Figyelt kérdés

Új házba fogunk költözni és rossz előérzetem van. Általában

megérzem ha valami történik. és már álmodtam is új házról és valami rossz történt benne? Én izgulok túlságosan vagy tényleg természetfeletti van a dologban


2013. dec. 13. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen egy meggyilkolt férfi szelleme okozza a problémákat.
2013. dec. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szellemek, démonok meg minden abba a házban van, amit el tudsz képzelni.
2013. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Laylah ***** válasza:
Kérdező, ezt a kérdést jegeld addig, míg meg nem szokod az új helyed. Ha akkor is fennáll, kérdezz rá újra.
2013. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetfölötti természetesen. Amikor odamentek legelsö legyen, hogy minden bejárati ajto, minden ablak összes sarkába köpj egy nagyot. Akkorát, hogy csak ugy folyjon. Csak utána lépj be. Ha F vagy, a magodat minden helyiség minden sarkába hintsd el. Még az elsö elalvásod elött. (Ha lány vagy, kérd meg erre a barátodat. Ha nincs, gyorsan ismerkedj!) Kb ilyesmire vártál?
2013. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!