Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek mi bajom lehet?

Szerintetek mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon sok "jelet" vettem észre, azzal kapcsolatban, hogy elektronikus tárgyak megzavarodnak a jelenlétemben, szokatlan dolgok történnek, égők robbannak szét körülöttem, vagy például egyszer sétáltam haza fele, este volt, ki volt világítva végig az utca utcai lámpákkal, ahogy mentem mellettük mindegyik lekapcsolt és amikor elhagytam kb 5 méterre akkor visszakapcsolódott, este mikor aludtam arra ébredtem hogy minden elektronikus tárgy fel volt kapcsolódva a szobámba, felriadtam körülnéztem sehol senki és ami tényleg eléggé megmagyarázhatatlan volt, hogy az asztali lámpám be se volt dugva a konnektorba de ezt reggelig magyarázhatnám, aztán az emberek.. érzik a jelenlétem ha egy szoba választ el akkor is, nagyon sok embertől azt hallottam hogy félnek velem egy szobában lenni, mert valami nagyon furcsa bizseregtető érzést éreznek körülöttem stb.. nem nagyon merek beszélni erről másokkal mert vagy kinevetnek vagy hülyének néznek :/ végülis nemtudom melyik csoportba való ez a kérdés, de remélem itt meglelem, hogy hátha vannak még ilyen emberek mint én!

2013. dec. 7. 15:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
még annyi kiegészítést, hogy a szobámban félelmetesen hideg van amikor ott tartózkodok, akár 10-15 celsius fok különbség is szokott lenni a szobám meg a többi szoba között, forró radiátor mellett, de ellentét az, hogy a testem meg nagyon forró egy átlag embernek 36celsius fok nekem 39
2013. dec. 7. 15:53
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Én is ilyen vagyok! Csak én hálókat lövök a kezemből. A haverjaim közül van, aki átváltozik zöld izévé nagyon durva. Van amelyik villámot tudja használni keményen, miközbe a kalapácsával hadonászik. Ha érdekel, hogy hős vagy-e, szólj.
2013. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
légyszíves csak normál kommenteket ! egy idő után ezek a dolgok nagyon frusztrálóak szoktak lenni, amikor az összes haverod meg barátod elkerül és teljesen egyedül maradsz
2013. dec. 7. 16:11
 4/15 anonim válasza:
7%

Kettes, baromi vicces. Akár print-screenelheted Trollfészre, csak hogy legyen egy "vicces" posztod. De ez elég szánalmas.


Kérdező, nem tudom, hogy a kérdésed kamu-e, vagy komoly, de ha azt várod, hogy "igen, te egy természet feletti lény vagy, és halálod után Istenné válsz", akkor ne számíts semmi jóra. (Szerintem)

2013. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem az volt vele a célom, hogy találgassanak itt hogy mi lesz később.. csak arra hogy valakinek vannak e hasonló problémái stb
2013. dec. 7. 16:25
 6/15 Robert Thorne ***** válasza:
Vagy hazudsz, vagy valószínüleg túl sok energiád van, amit nem tudsz kezelni / irányítani. Elbeszélgetnék veled (ha gondolod) PM-be, megoldanánk a problémát. Fontos tudnod, hogy ez egy nagyon ritka és fontos képesség.
2013. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Skywalker33 ***** válasza:
86%

Minden ember egysokdimenziós lény (legalább 4) és azokban a dimenziókban (éteri, asztrális, mentális és....) is van teremtő ereje, pszihikus ereje.

Ez mind tévút, ne ezekre koncentrálj.

Kerest az Igazságot, az Egyet teljes erődből és ne foglalkozz a hókuszpókusszal.

Különben megint haszontalan életet fogsz élni.

t :)

2013. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Robert Thorne ***** válasza:
58%
Utolsóra ne hallgass. Nincs mindenkinek ekkora ereje, nagyon ritka. Ha rám hallgatsz, megtanulhatod kezelni, ami hasznodra válhat.
2013. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%
Go to Oxford! Biztosan felvételt nyernél a varázslóképzőbe :) régen mit meg nem adtam volna egy ilyen ,,képességért" :D vannak ilyen könyvek, pontosan nem tudom, de biztosan találsz ilyesmit. Nézz utána.
2013. dec. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
0%
Nem használsz kábítószereket??
2013. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!