Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnénk szellemet idézni....

Szeretnénk szellemet idézni. Hogy csináljuk?

Figyelt kérdés
Lesz egy bulim Halloweenkor és akkor szeretnénk megidézni egy szellemet. Nem csináltunk még ilyet, de nagyon kíváncsiak vagyunk, pont azért csinálnánk mert nem tudjuk eldönteni, hogy hihetünk-e az ilyen dolgokban. Én az Oujia táblák módszerre gondoltam, csak hát őszintén egy kicsit félek, de nagyon érdekel a dolog.. Kb 4-en lennénk lányok. Tippek, ötletek, tapasztalatok? (Normális válaszokat várok^^)

2013. okt. 18. 00:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%

Kell hozzá egy fürdőkád, folpack, sok bab, egy vastag gyertya, két vibri, meg egy marék tüsszentőpor, amit helyettesíthetsz őrölt borssal.


Na szóval... a kérdéses délelőttön babbal kell rágyúrni a délutáni idézésre, mind a négyen egyetek meg legalább fél kilót. Ha ez megvan, a fóliával borítsd be a kád tetejét, és csak egy kis lyukat hagyj, amin éppen be lehet fingani.

Több órán keresztül fingjátok tele a kádat, addig a pontig, hogy szinte lerepül róla a folpack. Közben énekeljetek kelta halottbúcsúztató dalokat, meg a Győzike-show zenéjét, ilyen sorrendben.

Ekkor elővehetitek a vibrátorokat, és mehet a móka éjfélig, amikor is meg kell gyújtani a gyertyát, és beleengedni a kádba....

Ha ezek után még életben maradsz, nagyon fontos, hogy egy jó erőset belefújj a tüsszentőporba, de mind a levegőbe kerüljön ám! Ez kulcskérdés! A siker a fenti módszerrel garantált.

2013. okt. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
kislányok ne idézgessenek szellemeket...
2013. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem ajánlanám,ha kicsit utánaolvasnál a dolgoknak,ha valamit elrontotok,ami valószínű,mert nem vagytok jártasok benne,rossz szellemet is megidézhettek,és lehet hogy nálatok ragad.... szerintem ezzel ne poénkodjatok !!
2013. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Utolsó. Köszi a választ, egyébként eléggé utánaolvastam, pont ezért van bennem egy kicsi félelem. Egyébként azért írtam ki a kérdést, hogy valaki aki jártas a dologban megmondja, hogy pontosan mit is kell csinálni bizonyos szituációkban:)
2013. okt. 18. 13:05
 5/23 anonim ***** válasza:
Mondd utánam! Kundá, hándá, mándá!! Legyen a tűzből víz, Legyen a vízből tűz, ami mindent elűz!!!! Bujjon át a fény a padlás tetején!!
2013. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
22%
Oké idézz csak nyugodtan,aztán ne gyere sírni,hogy lelkileg összevagy törve,meg zaklatásnak leszel kitéve mentálisan,te kis buta tizenéves,ha meg több vagy még nagyobb gáz.Szóval hajrá!
2013. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
haloweenkor idézni egyenlő az öngyilkossággal, azon a napon sokkal nagyobb az esélye, hogy démont idéztek és ha ez bekövetkezne, akkor vagy megszállná egyikőtöket, vagy válogatás nélkül mészárolna. Mellesleg az ilyen mindig kockázatos, és én azt ajánlom, hogy ne zaklassátok a holtakat mert ez kb olyan mint ha a házatokhoz jönne 5 páwa gyerek aztán kiabálnának nektek és dobálnák a házatokat :))
2013. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
de egyébként senkit se zavarjon, hogy Magyarországon nincs halloween, hanem halottak napja van...
2013. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
megnyugodhatsz! senkit sem zavar :)
2013. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Arra a válasz hogy hogy csináljuk : Sehogy !! Ez nem játék !! Ha tényleg megszáll téged valaki,utána aztán sírhattok majd hogy hogy szabadjuljatok meg tőle.... Amikor többen vagytok akkor még nem félnétek,de ha egyedül,akkor majd azt hiszem ez megváltozna ....
2013. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!