Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti utána jártatok már valamily...

Ti utána jártatok már valamilyen rejtélynek úgy hogy saját magatok elmentetek a helyszínre stb?

Figyelt kérdés

Én már igen, pl Mária jelenésnél voltam, szellem lakta házban, beszéltem olyan emberekkel akik ufót láttak, vagy erdőben ahol valami majomszerű lényt láttak, vagy állítólag valamilyen furcsa képességük volt. Fotóztam, leírtam a dolgokat amit mondtak stb.

Ti? Ha igen, hol és mi történt?



2013. márc. 24. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az újpesti szellemtelepen,nem történt semmi,igaz verőfényes napon voltam ott,de volt egy fura hangulata a helynek,nem tudom
2013. márc. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az pontosan hol is van? Mert akkor én oda elmennék. meg mi a története? ( ha elvileg szellemlakta)
2013. márc. 25. 01:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Budapest egyik kerülete,lakótelep van ott,pozsonyi utca,stb,neten is találhatsz írást róla,állítólag furcsa dolgok történnek ott,azt mondják,temetőt számoltak ott fel,rá építették a lakótelepet
2013. márc. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én igen. Csak találkoztam ott valakivel, aki olyan volt, mint a Béla, csak hosszú hajjal és azóta soha többet. Jó sok szabadidőd lehet. Csinálj weboldalt és rakd fel a képeidet (csak vicceltem).
2013. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor tanulj meg humorizálni, mert még csak meg sem mosolyogtatott a nem létező poénod. mondja azt egy olyan hogy sok a szabadidőm aki ide jár és próbál vicceskedni,de nem megy neki :D
2013. márc. 25. 15:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet, de még mindig nem találok ki kamu történeteket :D Amúgy honnan tudod, hogy nem a gép előtt dolgozom? :D
2013. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ráadásul kettőnk közül még mindig nem én hiszek a szellemekben, majomszerű lényekben, furcsa képességű emberekben, jelenésekben, UFO -kban, reptoidokban, plejárdokban ésatöbbi. Azért ez is egy szempont :D
2013. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

miért te honnan tudod hogy nem a gép előtt dolgozom?:D saját hülyeségedbe estél bele

és igen egy szempont, hogy szűklátókörű vagy :D

2013. márc. 25. 21:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem ebből szűrtem le, hogy ráérsz, hanem abból, hogy ökörségek kutatására pazarlod az idődet, ahelyett, hogy felásnád a kertet :D


Tényleg szűk látókörű vagyok, mondják már többen is. Nem is látok sehol plejárdokat, meg szellemeket, de az én bajom lesz, mikor majd ellepnek minket és mindenki tudni fogja hova meneküljön ellenük, csak én nem :D.

2013. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ha neked ökörség akkor mi a tetves életedért írsz ide?:)

am meg ne vegyél egy kalap alá a gagyásabb fajtával, sosem írtam raptoid meg obama et feelingű kérdéseket,válaszokat szóval...

2013. márc. 26. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!