Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » CSAK olyanok akik hisznek...

CSAK olyanok akik hisznek valamilyen természetfelettiben. Válaszolnátok néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

1. A Te álláspontod szerint miből/kikből áll a természetfeletti világ?

2. Hogyan viszonyulsz hozzájuk? Véleményed szerint mit tehetsz ellenük, vagy értük?

3. Mi az a jelenség, amit mindenképpen az emberi elme játékának, betegségének tartasz, és mi az, amiről sosem feltételeznéd, hogy a képzelet szüleménye? (ide konkrét példát is lehet, ha szükségesnek érzed)

4. Kiket tartasz a szóban forgó téma szakértőinek, akikben teljesen megbízol, és miért?


2013. dec. 13. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

1. A rézfaszú bagoly nálam a kiteszi a természet feletti világot

2. Közömbös, de ha meg ijeszt azt nem díjazom. Ha bajom van vele le csavar a rézfaszát, eladom aztán veszek piát.

2013. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1.ez a világ kimerül abban, h pár lelkes, nagy képzelőerejű fiatal itt kitrollkodja magát, és néha még a scifi filmeket is meghazudtoló történetet rittyent ide.

2.ált leírom, h a tudományos élet ehhez mit szól, azt tudom ellenük tenni, h ha már nagymamám rémálmát is meghaladó troll írásról van szó, akkor jelentem a moderátornak, aki ált átrakja a kérdést az őt megillető helyére, a humor kategóriába.

3.amikor anna elkezdi a 2. világháborús német ufo technika kifejtését, azt már betegesnek mondanám...

4.george adamski a téma nagy szakértője, nem az y os végű, mert az csak egy TROLL!

2013. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

1. Magasabb energiákból.

2. Ellenük nem tehetek, mert nálam magasabb szinten mozognak. Értük se, esetleg "ők" értem.

3. Az emberi elme játéka, amikor a spiritualitásba hívő ember átlépi a határt, azaz nem tudja jól elkülöníteni a "valóságot". Amiről sosem feltételezném, hogy csak játék, amikor az energiát megérzi az ember. Feltöltődik, és érzések formájában útbaigazítást kap.

4. Szakértőnek senkit nem tartok, hiszen ez nem egy kézzel fogható tudomány. Mindenki a maga útját járja, mindenki a maga szintjén. Mindenkinek mást kell hogy jelentsen a spriritualitás, mindenkinek annyit, amennyit érzékel a kézzel foghatatlanból.

Ez is a saját szintjének függvénye.


Kizárólag az egyéni művelési ágakba hiszek, ahol nincs vezető, nincs egyház, se felekezet vagy gyülekezet vagy szekta. Csak abba ami pénzhez nem köthető.

2013. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
3as, légy szíves ne kábítsd már szegény kérdezőt, még egy fiatal kamasz, és ilyen eget verő oktalanságokat összehordasz...:)
2013. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-ast kivéve mindenkinek: ha a szomszédotoknak fel tesz valaki egy kérdést arra is válaszoltok? Direkt kiemeltem, hogy csak az írjon, aki hisz benne, ne üssétek az orrotokat olyasmibe ami nem nektek szól.
2013. dec. 13. 17:11
 6/11 anonim ***** válasza:

2es vagyok!


én hiszek benne, hol olvastál te ennek ellenkező irományt? :)

2013. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
látom, hogy mennyire
2013. dec. 13. 17:29
 8/11 anonim ***** válasza:

1.

-Nincs olyan hogy természetfeletti.

2.

-Ellenük vagy értük nem tehetek semmit. Őket nem kell félteni. Az ember könnyebben sérül mint ők.

3.

-Nem lehet különválasztani ezt a két tényezőt egy labilis, befolyás alatt lévő alany/ember számára. Az angyalok ill. démonok létezését vagy a szellemeket van akinek a tudata befogadja, de van akié nem.

4.

-Magamon kívül egyetlen emberben sem bízok.

2013. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1.Szerintem Istenekből, démonokból,deamonokból, "angyalokból" szellemekből, kísértetekből, lidércekből, vámpírokból, vérfarkasokból, idegenekből stb.

2.Hiszek a létezésükben,de hogy tehetek-e értük vagy ellenük valamit arra nem tudok válaszolni.

3.Emberi elme játéka, betegsége? Hát talán azt a "kispolgári" pattogást, hogy az emberiség nagy része nem fogadja el ezek létezését, (nem is akarja elfogadni) és saját magát állítja a mindenség csúcsára, "mer' hogy ő a legtökéletesebb lény, kit az isten teremtett". Na szerintem ez a betegség.

4.Erre nem tudok válaszolni, de ha mondasz néhány példát utánanézek. (Talán DÄNIKEN,és Nemere.)

2013. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Firedoom ***** válasza:

Nem szedem pontokba.

Tiszta energiabol, korbe vesz minket formal iranyit, lehet barmi, a golyo ami megoli a katonat, vagy a kotel ami megmenti a hegymaszot. Mindenki hisz valamiben olyan nincs, hogy nem. A kerdes az, hogy miben.

2014. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!