Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a címe a Hihetetlenben...

Mi a címe a Hihetetlenben megjelent cikknek (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Láttam a Hihetetlen c. újságban egy olyan cikket ami az időről szólt. Volt benne valami olyasmi, hogy míg megnézett a nő egy filmet, addigra vmi elhervadt, vagy meghalt. Szóval az idő furcsa múlásáról írtak. Nem emlékszem pontosan, de aki olvasta az biztos emlékszik rá,én csak véletlenül futottam bele, de egyre jobban érdekel mi is lehetett az.

Köszönöm :)


2013. dec. 14. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A novemberi számban jelent meg egy cikk (27-31. oldal), az "Idő furcsa tréfái" címmel. Az általad leírt történetre véltem ráismerni egy nő 24 óra alatti mumifikálódásának történetében, szóval szerintem az volt az.

Ha érdekel a cikk, akkor legépelhetem neked az egészet, ez esetben lépj kapcsolatba velem, privát üzenet formájában. Üdv!

2013. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy a kiadónál meg tudod venni az előző kiadásokat is,a 12.kerben vannak.
2013. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!