Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 20 Megvalósúlt "összeesküvés...

20 Megvalósúlt "összeesküvés elmélet"! Lehet, hogy a David Icke-féle magányos géniuszoknak igazuk van?

Figyelt kérdés

Sok dologra, amit a média megbélyegez őrültségként, pedig kézenfekvő motivációi és okai nyílvánvalóan indukálhatják az elméletet, ellenben pusztán a nyájszellem miatt (sok ember nem tévedhet) valamint a média megbélyegzése után, könnyen kimondjuk sokan, akár alapvető ismeretek nélkül, hogy egy elmélet összeesküvéselmélet...pedig ha jobban utánagondolunk :/


a cikk írója sorra vett ilyen elméletet, melyet korábban csak kivettetünk, de mostanra bebizonyosodott, hogy jobban meg kellett volna fontolni. Lehet még a végén csaknem minden konteoról, pl Ickeról is kiderül, hogy igaza volt ? Remélem nem lesz túl késő !


[link]


2013. dec. 26. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

ezekről szinte mindegyikről beszéltek majdnem mindegyik híradóban is...

nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél, szokták mondani:)

2013. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
A naturahírek a józan ész és a tiszta gondolkodás felesküdött ellensége, de szerintem Icke elméleteit még ott se propagálják.
2013. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Már ne haragudj.. előző.. de natura hírek miért lenne az aminek mondod? Szerintem a józan ész elküdt ellensége éppen aza világ amiben jelenleg élünk. Élhetetlen szívtelen

és mesterséges. Ne haragudj, de a megnyilvánulásod pontosan az említett nyájszellembe tartozik az egy olyan weboldallal szemben ami próbálja kicsit a szemeket nyitogatni.

2013. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek azok a kérdések amire mi halandók soha nem fogunk választ kapni.
2013. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj kedves előző előtti, de te mégis hol láttál valami megalapozott, alátámasztott, verifikált cikken, értelmesen levezetett elméletet a naturahíreken? Van egy adott apriori koncepciójuk és minden elképzelhető szamárságot irkálnak, ami azt látszólag alátámasztja.
2013. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Neeeeeeee... ettől a cikktől felsírt az agyam. A 10-es ponttól már csak a címeket olvastam, 15-nél befejeztem. Tele van ferdítésekkel és csúsztatásokkal. Azoknak az embereknek való, akik szerint ami szörnyű, az szükségszerűen igaz is, illetve akik annak örülnek, hogy ők "különlegesek", mert "látják az igazságot".


Tényleg bocsi, de ezt nem hagyhattam szó nélkül, mert ilyen ordas nagy baromságot ritkán olvas az ember.

2013. dec. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nincs világméretű mozgalom akkor ezek ellen, ha igazak? Logikusnak tűnő dolgok, szépen, hihetően elmagyarázva. Ha tényleg igazak ezek a dolgok, akkor egy teljes pusztuláshoz elegendő méretű kisbolygót kívánok a Földbe csapódva. Vagy bocsánat, inkább csak az a felsőbbrendű, nagyon intelligens emberiség halljon már ki a 3.14csába, mert semmi értelme az egésznek. /Elég rossz passzban vagyok./
2013. dec. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nemelfogult ***** válasza:
Azért mert egy vagy több igaz lehet, nem jelenti azt, hogy az egész gyűjtemény az. Szóval itt csak esetről esetre lehetne értékelni és nem az egész cikket.
2013. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a vég.

2013. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!