Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most derült ki hogy Indigo...

Most derült ki hogy Indigo gyerek vagyok, és nem tudom hogy most mit is kell tennem vagy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Anyám valamelyik nap azt mondta, hogy Indigo gyerek vagyok. Azt sem tudtam hogy miről beszél. Most így szilveszterkor gondoltam csak kíváncsiságból utánanézek hogy mi is ez valójában. Átnéztem rengeteg oldalt a neten, láttam 1 tesztet, gondoltam kitöltöm. Ahogy olvastam a kérdéseket, mintha rólam írtak volna, és furcsa érzésem volt. OLyan leírhatatlan. Mintha megtaláltam volna Önmagam, és örülnék annak, hogy végre tudom ki vagyok. Anyámtól megkérdeztem, hogy miért nem vitt el auravizsgálatra. Azt mondta, rengeteg a csaló, és nem akart sok pénz kidobni feleslegesen.


Aki ilyenekkel foglalkozik, rengeteg kérdésem lenne. Hogy mi a küldetésünk? És mit kell nekünk csinálni, Indigo gyerekeknek? Kicsit félek mert nem tudom mi vár rám. Rengeteg oldalt megnéztem, és mindenhol"világmegváltást" és "Békét hoz a földre, felnyitja az emberek szemét"... Ilyeneket olvastam.


És segítséget szeretnék kérni, hogy ha van itt olyan, aki aurát lát, és TÉNYLEG LÁTJA NEM CSAK CSALÓ, segítene-e nekem abban, hogy megtudjam, tényleg az vagyok-e?


És aki ezt most olvassa, megkérném, hogy csak értelmes válaszokat adjon!!! Tényleg nem tudom hogy mit csináljak, össze is vagyok zavarodva ami rám egyáltalán nem jellemző...Előre is köszönöm az értelmes, segíteni vágyó emberek válaszát!!



2014. jan. 1. 02:33
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
86%
Jaj istenem, kezd felnőni és internetközelbe kerülni ez a "2000 után születtem és indigó vagyok" generáció...
2014. jan. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
80%

Ha ez a dolog tényleg létezik, akkor csak légy önmagad.

Amúgy megsúgom, ha elhiszed, akkor az vagy, amit (pontosabban akit) elhiszel, ha tényleg elhiszed. Nincs indigó gyerek, nincsenek ilyen botorságok. Másokat segíteni, az emberek egy részét jobb dolgokra inspirálni képes emberek viszont vannak. Nem kell őket elnevezni ilyen hülye nevekkel. Pláne nem előre elmondani ilyen ésszerűtlen dolgokat, mielőtt saját maga bontakozna ki.

2014. jan. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak megsúgom, nem éppen 2000 után született vagyok.... de mind1

köszönöm a válaszod 2., mindig is az embereken szerettem segíteni, olyan iskolába járok, hol rengeteg az autista, epilepsziás, SNI-s gyerek, szóval nekem ez csak természetes....

2014. jan. 1. 03:22
 4/48 anonim ***** válasza:
85%
Ha valaki azt mondja hogy "egy angyal vagy" elkezded a szárnyaidat keresni?
2014. jan. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
miért gondolod azt hogy indigó vagy?
2014. jan. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 QueenRavenna ***** válasza:
69%
kék vagy?
2014. jan. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
35%

Indigó gyerek NINCS, és így küldetése sincs.

Csak a babonás szülők hiszik ezt.

Azokra a gyerekekre mondják, akiknek viselkedési zavaraik vannak.

Nem tudnak beilleszkedni a közösségbe, vagy nem tudnak nyugodtan ülni az iskolában. Vagy általában rossz tanulók, de valamelyik tárgyból kiválóak.

Ilyen ember elég sok van, de nem indigók.

Az auralátás szintén csak kitaláció. Bárki elhitetheti veled, hogy körülötted különféle színeket lát, ami az aurád. De azt nem tudod ellenőrizni, hogy lát-e valamit egyáltalán.

Ne higgy az ilyen babonákban. Tanulj és tedd a dolgod.

2014. jan. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2014. jan. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
9%

jaj neee ...

figy, van pszichológus a közelben? hát jóanyád meg király h ilyen hülyeségekkel tömi a fejed :( de oké, beszélgessünk! mi a probléma?

2014. jan. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
92%

ezt a leírást találtam róla.ezekalapján elég sok egyerekre rá lehetne fogni,hogy : "indigó gyerek"


Honnan ismerjük fel őket?

Pszichológusok megfigyelései, hogy ezek a gyerekek általános iskolás éveik előtt és alatt hiperaktívak. Erősen figyelemhiányosak, nem a szándékaink szerinti dolgokra koncentrálnak.


Jellemzőjük még magas fokú önbizalmuk, de veszélyérzékük nincs. Ők egyszerűen semmitől sem félnek, nekik minden természetes

2014. jan. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!