Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most derült ki hogy Indigo...

Most derült ki hogy Indigo gyerek vagyok, és nem tudom hogy most mit is kell tennem vagy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Anyám valamelyik nap azt mondta, hogy Indigo gyerek vagyok. Azt sem tudtam hogy miről beszél. Most így szilveszterkor gondoltam csak kíváncsiságból utánanézek hogy mi is ez valójában. Átnéztem rengeteg oldalt a neten, láttam 1 tesztet, gondoltam kitöltöm. Ahogy olvastam a kérdéseket, mintha rólam írtak volna, és furcsa érzésem volt. OLyan leírhatatlan. Mintha megtaláltam volna Önmagam, és örülnék annak, hogy végre tudom ki vagyok. Anyámtól megkérdeztem, hogy miért nem vitt el auravizsgálatra. Azt mondta, rengeteg a csaló, és nem akart sok pénz kidobni feleslegesen.


Aki ilyenekkel foglalkozik, rengeteg kérdésem lenne. Hogy mi a küldetésünk? És mit kell nekünk csinálni, Indigo gyerekeknek? Kicsit félek mert nem tudom mi vár rám. Rengeteg oldalt megnéztem, és mindenhol"világmegváltást" és "Békét hoz a földre, felnyitja az emberek szemét"... Ilyeneket olvastam.


És segítséget szeretnék kérni, hogy ha van itt olyan, aki aurát lát, és TÉNYLEG LÁTJA NEM CSAK CSALÓ, segítene-e nekem abban, hogy megtudjam, tényleg az vagyok-e?


És aki ezt most olvassa, megkérném, hogy csak értelmes válaszokat adjon!!! Tényleg nem tudom hogy mit csináljak, össze is vagyok zavarodva ami rám egyáltalán nem jellemző...Előre is köszönöm az értelmes, segíteni vágyó emberek válaszát!!



2014. jan. 1. 02:33
1 2 3 4 5
 11/48 anonim válasza:
22%
HÍVJATOK PAPOT EGY REPTOID!!!!
2014. jan. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

"TÉNYLEG LÁTJA NEM CSAK CSALÓ"


Olyan van?

2014. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 tóbiás róbert 2000 válasza:
80%
10 válaszoló alapján én k@rvára olyan izé inbigyó lennék.
2014. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
93%
Semmi extrát nem kell tenned, ha érzel affinitást a spiritualitás iránt kezdj el meditálni valamilyen módszert gyakorolni.
2014. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
67%
ha indigó vagy, akkor feküldj rá egy A0-ás papírlapra, a megjelenő alakzatok megmondják mit kell tenned.
2014. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

utolsó.. :D xD amm 15 éves vagyok.

amúgy akik eddig olyan válaszokat adtak amiből az derül ki, hogy nm hisznek ezekben a dolgokban, csak gondolkodjanak el rajta.. és ha igaz? szerintem tök érdekes ez a dolog...

abból gondolja anyám még hogy Indigo vagyok, hogy vannak furcsa dolgaim.. rengeteg mindent megérzek, válaszolok olyan dolgokra helyesen, amiről fogalmam sincs, voltak kiskoromban furcsa álmaim stb...

2014. jan. 1. 11:53
 17/48 anonim válasza:
81%
rakj a kezed alá egy sima papírt és írj magadra ha átüt a festék akkor tényleg az vagy!
2014. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
94%

Sok gyerekkel vagyok kapcsolatban, és olvastam is az indigóságról. Véleményem a következő: minden gyermek indigóként születik és olyan kivételesen finom, odaadó figyelemmel kísért nevelést igényel,melyet ezek a könyvek írnak (számítsuk le a "világmegváltó" és egyéb túlkapásait ezeknek az írásoknak). Ez a finom "növelés=nevelés (etimológiailag a két szó összefügg) nem történik meg és ez a tudatfölötti metafizikai ébresztő hatása a gyermeknek elhomályosul - mire maga is tudna tudatosan róla, már nincs (ők szoktak nevetni, gúnyolódni ezeken a kérdéseken, és nullát adni, mérgesen, mert mélyen érzik a veszteséget, de nem tudják tudatosítani a nevelési hibák miatt)

A szülő, nevelők birtoklásvágya (saját vágyaikat erőltetik sokszor rájuk) és a nem odafigyelés miatt ez elcsökevényesedik. Gondoljunk csak arra, ha figyelnénk, miként tanul meg beszélni és ezen keresztül gondolkodni - lehet tapasztalni az intuitív figyelmet a kisgyermek részéről (később milyen nehéz megtanulni egy nyelvet, ugye? azért, mert ez a metafizikai éberség, intuitív figyelem elgyengül) Békét és feltétlen szeretetet tanulhatna a felnőtt a fogantatástól ~4 éves koráig a gyermektől, ha figyelne..


"Aki ilyenekkel foglalkozik, rengeteg kérdésem lenne. Hogy mi a küldetésünk? És mit kell nekünk csinálni, Indigo gyerekeknek?"


A lét nagy kérdései minden ember számára: ki vagyok én? mi a feladatom az életben? mi az igazság?

Ezek lényegük szerint kérdések - amit egész életünk folyamán kell keresni. A jó pap, nevelő, mester, tanító ősidőktől fogva mindig is ezt közvetítette: Te vagy a feladat!

Nem szabadna "kívülről " megmondani: te ilyen, vagy te az vagy, te neked az a dolgod. (ezek sokszor így ráolvasás szerűen hangzanak: buta vagy, azt csináld amit mondok - de mélyebben átgondolva az is akadály, ha azt mondják kívülről ,okos vagy, indigó vagy - mindig a cselekedetet kellene minősíteni, nem azt, ki ő, tehát, ez nem sikerült, az jó munka, ez egy érzékeny figyelemről tanúskodik stb)


Az embernek önmagában nyugvó célja van - mondja Immanuel Kant, és ez adja a feladataink megoldásához az erőt - a nagyságát és az irányát is.

A keleti filozófiák fontos fogalma a svadharma- a sajátút. Ezt keresni kell, ehhez a segítőket is keresni kell, aki mester lehet, aki nem más útjára kényszerít, hanem a saját utad megtalálásához és azon való haladásodat segíti. Azt tartják a keletiek, saját úton még elbukni is jobb, mint más útján- látszólag - haladni..

Hogy utunkhoz megtaláljuk a segítőket, ahhoz segítsen bennünket az Isten.


anonimanna

2014. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
20%
egy átlag kölök vagy a sok közül, ne nézzél már annyi baromságot, mert besokallsz.
2014. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
6%
Nem igaz! Érted? Semmi különleges "spirituális" dolog nincs a valóságban. Minden csak könyvek filmek és történetek szüleménye, amiknek a hátán a szélhámosok próbálnak felkapaszkodni és minél több pénzt kicsikarni az emberből. Fogadd el hogy itt a valóságban nincsen semmi természetfeletti dolog! Minden ember átlagos, porból lettünk porrá leszünk! Fogadd el és barátkozz meg a gondolattal.
2014. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!