Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak olyan képek, amelyek...

Vannak olyan képek, amelyek nagy hatással vannak rátok? Nekem mindig elszorul a gyomrom, ha ezt látom. (link)

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik témába tegyem, bocsi ha rossz a kategória.

[link]

Két holland szélmalommérnök(az egyik 19, a másik 20 éves volt) felment a meghibásodott 67m magas "épületre", hogy megvizsgálja a turbinát, de közben a gépház lángra kapott. Nem tudtak visszamenekülni, a tűz gyorsan terjedt. Mikor az egyiket elkapta a tűz, leugrott. A másik holttestét később találták meg a turbinán.

Elképzeltem, hogy milyen érzéseik lehettek abban a pár másodpercben mikor tudatosult bennük, hogy itt a vég, és elképzelem, hogy a fiú, aki leugrott és repült a teste a levegőben, hogy félhetett.

Van még ilyen képetek?


2014. jan. 4. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármibe bele tudjuk képzelni saját magunkat, szóval minden kép nagy hatással lehet ránk.
2014. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De arra vagyok kíváncsi, hogy mi a Te képed :)
2014. jan. 4. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Hmmm! Ha például 1 japán repülőgépet látok lezuhanni! De érdekes, hogy te azon ki tudsz borulni! Mert ha például 1 zuhanó utasszállító repülőgép egyik hajtóműve égnek még oké, de ez.... Nah mindegy! :-)
2014. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még nem kerestem ilyen képet, de ha jó, akkor holnapra keresek egyet :)
2014. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 homo ludensz ***** válasza:
Képem nincs róla csak történetem.A hajógyárban mikor még működött a hajógyártás idehaza,nos óriási tábla lemezeket hatalmas gépi ollóval vágták. A gépkezelő beigazította közben a lába a pedálon.Behajolt hogy ellenőrizze s megbillent önkénytelenül is lenyomta a pedált.Tudni kell hogy először a tappancsok jönnek le hogy leszorítsák a lemezt. A két tappancs között nézte míg a forgó robusztus kés elindul és közelít hogy levágja a fejét meg a lemezt is. Elgondolkoztató ugye? Az is tudta hogy a nagy zajban kiáltani is hiába kiált és a kezével semmilyen eszközt nem ér el.
2014. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Engem a képek soha életembe nem hatottak meg kivéve hogyha tényleg valami olyasmi volt. Inkább a történetek voltak amik meghatottak. Most is hogy megnéztem a képet nem volt semmi, de amikor elolvastam a történetet akkor már igen.

2014. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem félek semmitől, max tartok dolgoktól
2014. jan. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!