Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a fűző (igazi acélmerevítős...

Ez a fűző (igazi acélmerevítős lent link) nem fehérnemű, igaz? Milyen hatással van az alakra? Megéri beruházni? Tényleg darázsderekat csinál és lehet benne normálisan mozogni? Minden infó érdekelne. :D

Figyelt kérdés

[link]



Köszi szépen!


2010. nov. 16. 14:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%

ez a fajta nem csinál olyan radikális változás az alakodon, de persze karcsúsít valamennyire, de ez nem teljesen merevített.

mozogni nem lehet benne normálisan:DD persze jobban a teljesen merevítettnél, abban konkrétan levegőt sem kapsz, én majdnem elájultam tőle:D de ez is kényelmetlen, hajolgatni nem nagyon tudsz és szúrja a hasad :)

hát hogy megéri-e... én nem hordanám minden napokban, nem bírnám elviselni magamon.

2010. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
0%

teljesen tönkreteszi a gerinced!!!

ráadásul az elsőnek igaza van kényelmetlen megfogsz fulladni tőle beizzadsz minden bajod lesz

inkább néz szét egy fehérnemű boltban

2010. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%

ez a fajta nem teszi tönkre a gerincét, nem olyan erős.

-első voltam.

2010. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Előzők! Ti milyen fűzőt hordtok, úgy őszintén??

Amiben spirálmerevítők vannak, az nagyon hajlékony, és igenis lehet benne mozogni. Érdekes módon, én 15 centis befűzéssel sem ájulok el, hogy lehet ez? Talán képes vagyok megérteni, hogy fűzben kis levegőket kell venni, és nem kapkodni, és nem számítok arra, hogy ha behúztam a belemet 15 centivel, akkor majd 2 percre elég levegőt tudok venni egyszerre, és arra sem, hogy k.rva kényelmes lesz elsőre.


Elsőre tényleg nem kényelmes túlzottan. Én egy hét után már le se akartam venni körülbelül. Sokan vannak így ezzel. Imádom, hogy szorít és karcsúsít:) De gagyit tényleg nem érdemes venni, viszont amit linkeltél kérdező, minden azon az oldalon remek minőségű, nem kell aggódnod. A legjobb gyártóktól importálnak. Nagyon is megéri beruházni, ha nagy karcsúsodást akarsz elérni, olyan fűzőt érdemes venni, amit maximum a derékméretedig tudsz kiengedni, (tehát nagyon szűket) így akár 15-20 centit is fűzhetsz a derekadon!!!! Valamint vannak külön tight-lacingre kialakított fűzők is, ha erre vágysz.

Mozogni mint mondtam, lehet benne (persze nem hidat kell benne csinálni, de a cipőd megkötni le fogsz tudni hajolni:). Kiegyenesíti a derekad és egyáltalán nem fáj benne a hátad. Viszont ha mindennapi használatra tervezed, nem árt valami gerincerősítő tornát végezni, mert hosszútávon elgyengíti az izmaid, de tornával nem lesz semmi probléma.

2010. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
50%

kedves utolsó. az első válaszoló vagyok...tény hogy nem mindennapi viseletre gyártott fűzőt "hordtam", fotózásnál aggasztottak rám fűzőket. Viszont amiről én beszéltem hogy majdnem elájultam benne az nem ilyen szálas merevítős volt (nem értek hozzá igazából, nem tudom hogy hívják) hanem néhány merev részből állt, és kevésbé vette fel az alakodat, így aránytalanul nyomta össze. persze a ahtás k*rva jó lett, de a végén már imádkoztam hogy vegyék le rólam.

A másik meg, amiben ilyen acélszálak voltak, azért volt rossz mert ha lehajoltam az alján a merevítők a hasambaálltak. persez azért az jóval kényelmesebb volt, és valóban abban nem volt probléma a levegővétellel. viselhető, de egyáltalán nem mindennapi viseletre való, szerintem.

2010. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de egyik fűző sem lehetett profi gyártók munkája, a merevítőknek SOHA nem szabad szúrnia!

Hülye kérdés, de nem véletlen a lecorset gyártmányai voltak?! Ez a "nem igen vette fel az alakomat"-ról jutott igazából eszembe, ők gyártanak drágán aránytalan és elálló fűzőket.

De hidd el, egy igazi fűző rásimul a testedre és arányosan szorítja össze, a spirálos acélmerevítők pedig követik a vonalaidat és soha nem fognak szúrni. Ha belegondolsz röhejes lenne olyasvalamivel karcsúsodni, ami nem is simul rád rendesen --> nem arányosan fogja be a tested, nem tölti be a funkcióját!

2010. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

ezt az a baj csak elmutogatni tudom:D

nem tudom egyébként milyen gyártmány volt... de nem állt el a fűző, nem az volt a baj. az első amiről bezséltem, ami nem vette fel az alakomat, azzal az volt a baj hogy mondom, nem egy-egy merevítő pálca volt benne, hanem ilyen "lapokból" állt az egész. és meg volt ugye egy alap formája, úgy formálta a testemet. A merevítőpálcás fűzők ahoz idomulnak hogy neked mondjuk szélesebb a csípőd, mert könnyebben hajlanak, de pont ezért nem is karcsúsítanak annyira.

2010. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, ha gondolod leírom privibe, hogy miért..
2010. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom elképzelni, mi az, hogy lapokból állt, mert valójában minden fűző azokból áll :O

De azt akkor is cáfolom, hogy a merevítősök nem karcsúsítanak annyira: [link]

[link]

szerintem ez épp elég karcsúsodás:D

2010. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
nem tudsz véletlen képet rakni fel a fotózásról? nagyon érdekelne miről beszéltél :)
2010. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!