Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha minden nap erős hittel...

Ha minden nap erős hittel imádkozok Istenhez megadja amit kérek? (több lent)

Figyelt kérdés

A lényeg hogy szeretnék valamit, mindennél jobban.

kb 3 hete. tudom hogy ezt szeretném.

a nagy baj hogy kicsit lehetetlen. De Istennek SEMMI nem az szóval ha nagyon akarná elintézné, hiszen természetfeletti dolgpkról is sokat számolnak be emberek.

Szóval megadná ezt a nagy örömöt Isten?

Ne arra gondoljatok hogy pénz, vagy támasszon fel valakit.


2014. jan. 4. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Biztosan megadja amit kérsz, csak sokat imádkozz, járj templomba, meg minden földi javadat add oda a papnak! Még eddig minden igaz istenhívőnek megadott mindent amit kért!
2014. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen.A baratnömmel mindig Jezus neveben imadkozunk a Joistenhez es altalaban ugy szokott lenni,ahogy kerjük!Templomba nem jarunk,de minden nap imadkozunk es halat adunk mindenert.Higgyel benne es megkapod amit szeretnel,ha azzal masnak nem artasz!
2014. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A templomnak semmi köze a hithez, lehet anélkül is hinni Istenben... én is hiszek, de se nem vagyok vallásos, se templomban nem voltam még kb egyszer sem. És igen, eddig megadott mindent amit kértem. Imádkozz nyugodtan.
2014. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hú köszönöm a gyors válaszokat, el se hiszitek mennyire örülök!

és tényleg igaz hogy "mindent" megad?

mert egyáltalán nem àrtanèk vele màsoknak, csak tényleg kicsit lehetetlen kérés lenne. ha akarjátok leírom.

2014. jan. 4. 23:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát kérlek írd le!
2014. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mit kér Jézus, amikor imádkozni tanít?


Megtért szívet (Mt:5:23-24 ) a szószaporítás és a farizeizmus kerülését (Mt:6:6-7 ). Kételkedés nélküli hitet és gyermeki merészséget: "ha imádkoztok és könyörögtök valamiért, higgyétek, hogy megkapjátok" (Mk:11:24) "minden lehetséges annak, aki hisz"(Mk:9:23) amely "nem kételkedik"


(Mt:21:22). Az Ő NEVÉBEN VALÓ IMÁT - " Bizony, bizony mondom nektek: bármit kértek majd nevemben az Atyától, megadja nektek. Mindeddig semmit sem kértetek az én nevemben. Kérjetek és kaptok, hogy örömötök teljes legyen." (Jn:16:23-24 )

2014. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem ütközik egybe azzal, ami szerinte neked jó és helyes. Ha nem adja meg azért van, mert látja, hogy nem vezetne jóra.

Nekem adott már meg valamit, amit alig hittem el (nem pénz, feltámadás ilyesmi :D) és annyira örültem neki :) De a vicc benne, hogy egy két év kellett hozzá :D

De jókor jó időben ;)

Szóval türelem, imádkozz csak és meglátod.

2014. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy igen.


Istennél semmi sem lehetetlen. - Milyen igaz ez.

2014. jan. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ó, Allah! S az

irántad való hála által áldott a Te

neved, s magasságos a Hatalmad,

nincs más isten Rajtad kívül.

Allah a Könyörületes és az Irgalmas

nevében. Dicsőség Allahnak, a

teremtmények Urának, a

Könyörületesnek és az Irgalmasnak,

Aki az Ítélet Napját uralja! Néked

szolgálunk és Hozzád fordulunk

segítségért. Vezess minket az

egyenes úton, azoknak az útján,

akik iránt kegyesnek mutatkoztál, s

ne azokén, akiket haragvásod sújt,

sem a tévelygőkén! Ő Isten, az Egy! Isten, az Örök! Nem nemzett és nem nemzették: nincs

Őhozzá hasonló egyetlen lény sem. ámen

Üdv, Szuljemán S.Pasa J2.0

2014. jan. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Hát nehéz szavakat találni a válaszok miatt.Ledöbbentem.

Akartam írni néhány dolgot de a sokkhatás miatt meggondoltam magam.


Egy másik észrevételemet azért leírom,azt azért észrevettem

hogy sok ember csakis vagy a "gonosz" térfélen érzi jól magát,sokan mások meg a "jó" térfelén.Azt viszont nem képesek meglátni(csőlátás) a felek hogy a feleslegesen elpocsékolt idő és energia az egyéb ilyen légből kapott dolgok helyett más,e világi dolgokra is fordítható lenne.


pl:mialatt el próbáljátok érni az elérhetetlent,port is törölhetnétek az asszony helyett,vagy kis meglepetést vehetnétek/csinálhatnátok egy hozzátok közelállónak,vagy mondok még jobbat:ne beszéljétek tele a fejét más embernek

olyan dolgokkal amit ti elhisztek.Álomvilágban éltek,nem azt kapjátok amit ti akartok/szeretnétek,csak azt ami szükséges.Ti úgy gondoljátok hogy minden az életben könnyű

ha akarsz valamit,csak éppen mindenért tenni kell,semmilyen magasabb intelligencia nem fog érte tenni észrevehetően,aki azt mondja képes ezeket a dolgokat érzékelni az hazudik.Ezek érzékelhetetlen dolgok,a fejetekben létezik isten,fogalmatok sem lehet mi van odaát/odakint.


Ideje felébredni,leszállni a földre.

2014. jan. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!