Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A négy elemi mágia tanulásával...

A négy elemi mágia tanulásával a célba érhetek. Ki tud segíteni? A nevemből itélve gonosznak tünök de nem vagyok az.

Figyelt kérdés
Én ugy érzem mások segítésére születtem. Nem ütnék meg senkit csak ha nagyon felidegesítene.
2014. jan. 5. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezd Hermész Triszmegisztosz írásaival.
2014. jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak az jutott eszembe ha ilyen ezotériás vagy bárki megütne én akkorát adnék neki vissza hogy egyedül nem állna fel.. xd

Bár a 2-ő üti egymást annak amit írsz.Ha segítésre születtél,akkor nincs olyan hogy felidegesít...

Ezért bírom a bibliát mert ott mindig van példa mindenre..

Lásd Jézus esetét,karóra tűzték mégse tett semmit mert ő tényleg arra született hogy segítsen. Ebből következik te nem arra születtél.

2014. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

eddig hagytam magam és nem tudtam senkit se megütni de most is nehéz de azért visszafogottabb vagyok mint gondolod. Sokan piszkáltak de én hagytam és ez szerintem nagyon rossz.

minden nap az öcsém kötöszködik de én nem verem meg mert ilyen de valamikor már elszakad a cérna

2014. jan. 5. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!