Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az Arvisurák szerint a magyaro...

Az Arvisurák szerint a magyarok a szkítáktól származnak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 08:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Már csak az a kérdés, hogy az Arvisurák honnan származnak?
2014. jan. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Nagy eséllyel szkíták még inkább türkök. azonban nekem egy régi vesszőparipám az, hogy a marsról.

ha jobban megnézed:

1. a kazár birodalomba való megérkezésünk előttről semmit se tudunk a multunkról. (hagyd a magna hungaria elméletet, csupán a finnugoristák találták ki)

2. bejövünk európába, és kis létszámunk ellenére tönkreverjük az akkori birodalmakat

3. még az olyan alap dolgot is, mint a gomb, mi találtuk fel (suhogó talárban nehézkes a lovaglás. de a kengyel dettó)

3. egy olyan logikával rendelkezünk, amit senki más nem ért meg.

4. egy olyan nyelvünk van, amit senki más nem ért meg (menj ki finnországba, és beszélgess az ott élőkkel magyarul. semmit nem értenek meg belőle.)

5. a legtöbb ma is használatos tárgyat mi találtuk fel. (gyufa, golyóstoll, hologramm, váltó stb.)

6. népességszámhoz képest a legtöbb nóbel díjjal rendelkezünk.

7. ezek után megállapítható, hogy a fejlettebb civilizáció nyomait nem az égben és az ufoknál kell keresni, hanem nálunk. még akkor is, ha általában ezt jól titkoljuk.

2014. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a szkítákat tekinthetjük őseinknek? És mi van az ataiszi magyarokkal?
2014. jan. 12. 13:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát, a mi őseinknek tekinteni a szkítákat túlzás. a honfoglaló magyarokénak esetleg. de mi már annyi nációval keveredtünk, hogy a szkíta vérünk teljesen feloldódott.
2014. jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na de kérlek.. Azért az egy dolog, hogy szavakat vettünk át, de aki magyar volt, az vigyázott a vérvonalra, nem úgy mint a mai világban. Ha ma nem egy más nemzetiségű feleséged/férjed van akkor már egy mocskos hungarista rasszista vagy :-P
2014. jan. 12. 14:55
 7/14 anonim ***** válasza:

kedves kérdező:

én az előző komimat nem úgy értettem, hogy attól, hogy szavakat vettünk át megszűntünk volna magyarnak lenni. (ha így lehet értelmezni, akkor az azért lehet, mert hülyén fogalmaztam meg, ezért elnézést kérek).

én arra gondoltam, hogy pl. bíborban született leírásából is kiderül, hogy mongoloid külsővel (és amúgy öltözködéssel rendelkeztünk) mint mondjuk majd a késöbbi tatárok. viszont ma már nem különbözünk az európai átlagkinézettől, ez pedig a folyamatos keveredés oka. (ami egyáltalán nem rossz dolog, én is pl. félig sváb vagyok, de attól még magyar).

eme keveredés miatt írtam azt, hogy a honfoglaló őseink közelebb áltak a szkítákhoz mint mi, ezer évvel késöbb élők.


az utolsó mondatodat viszont, lehetséges hogy saját hülyeségemből kifolyólag, nem értem. azt megfogalmaznád másként?

2014. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Úgy értettem, hogy ha nem a többiek boldogtalan normái szerint élsz, hanem hű magyar vagy, akkor már megbélyegeznek. Legtöbbször "maradi, rasszista, etnocentrista, stb."
2014. jan. 12. 15:26
 9/14 A kérdező kommentje:
Mármint ezeket kenik rád.
2014. jan. 12. 15:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Aha, értem már. ez sajna igaz. ha nem a mai ultraliberalista szemléletet követed, akkor máris megleszel bélyegezve. ezzel a nézeteddel teljesen egyetértek.
2014. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!