Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aura tanfolyamon volt már valaki?

Aura tanfolyamon volt már valaki?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehúzás, ne menj el.
2014. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Evele123 ***** válasza:
Nem kell ahhoz tanfolyamra menni, hogy -ha hiszel benne- láthasd az aurát. Elég sok anyag van fent a neten erről a témáról. Persze nem hip-hopp fogod látni, rá kell áldoznod néhány hónapot / évet az életedből...
2014. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

>Nem kell ahhoz tanfolyamra menni, hogy -ha hiszel benne- láthasd az aurát.


Pontosabban bemeséled magadnak és másoknak, hogy látod az aurát, vagy ha tényleg látsz "valamit", akkor meggyőzöd magad, hogy az az aura.

Az aura továbbra sem létezik, csak szeretnétek, hogy létezzen, mert izgi és menő. Nos, sajnálom, de ez nem így működik.

2014. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Voltam, és mégsem látom az aurát!!! Nekem nem jött össze, kidobtam a pénzt!
2014. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én láttam már aurát, és rajtam kívül még több ember is, ugyanabban az időben. Egy előadó körül mindannyian ugyanolyan színű aurát láttunk, és csak később derült ki, nem "beszéltünk össze" előtte. Azóta egyáltalán nem gyakoroltam és nem is látom már, de számomra hiteles emberek, ismerősök látják, és nekem ez elegendő bizonyíték a létezésére.


De ez tipikusan olyan dolog, amit meg kell tapasztalni. Elmondhatod valakinek, milyen érzés pl. az orgazmus vagy az alvási paralízis, ha ő sosem tapasztalta meg, akkor azt is mondhatja, hogy csak beképzelted magadnak a dolgot és idegbeteg vagy. :D

2014. febr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!