Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Látom az emberek auráját? és...

Látom az emberek auráját? és ha igen, akkor az mire jó? és miért látom?

Figyelt kérdés

Pár éve kezdődött, hogy az emberek teste körül kb 6-8 cm-ig kimenő sávot kezdtem látni néha, és eléggé zavart, mert ha láttam, akkor minden más kicsit elhalványult, és az a sáv felerősödött, és mindenkinek különböző színekben 'világított', és a levegőben színes csíkok jelentek meg és tűntek el. azóta egyre gyakrabban jöttek, de mostanra megtanultam valahogyan "bekapcsolni", hogy lássam, de kikapcsolni nem tudom. de már nem zavar, csak tudni szeretném, hogy micsoda is ez, és mire jó, és miért látom? az elmúlt időben pedig megálmodom a következő napomat, tudom, hogy ki mit fog mondani, és minden megérzésem megvalósul. kérlek segítsetek, hogy mi ez? nem hiszek a "varázslatban", és nem hiszem, hogy ez az. előre is köszönöm:)

14/L



2014. jan. 15. 21:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Orulj ennek a ritka kepessegednek, de ne beszelj rola szinte senkinek, mert meg fogod banni... Kinevetnek, kikozositenek, bantani es irigyelni fognak. A neten kutasd mi ez.

Az aurabol peldaul betegsegeket lehet elore latni, amikor az meeg nem jelentkezik fizikai szinten. Ezzel segiteni lehet az embereken. Olyan lehetsz mint az amerikai

Carolyn Myss - medical intuitive

2014. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
hányadikán születtél? mert innen ki lehet számítani hogy hányadik életedet éled most. a kb. a 9.-től látják az emberek az aurát.
2014. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1999.09.09.-én születtem fél kilenckor

nem vicc:)

2014. jan. 15. 21:22
 4/27 anonim ***** válasza:
kamu...
2014. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok. Második válaszoló, ezt hogy lehet kiszámolni? Érdekelnek az ilyen dolgok.
2014. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
nem kamu
2014. jan. 15. 21:29
 7/27 anonim ***** válasza:
31%

Az aura arra jó, hogy azon a távolságon belül ne zavard az embert. Komolyra fordítva a szót: az aurában láthatod az emberek jövőjét, betegségeit, bajait. De hallgasd el! Mindenki ki fog nevetni, piszkálni érte vagy éppen féltékenyek lesznek. Ritka jó képesség, szinte hihetetlen. 1 000 000-ből 1 ember ilyen. Gratulálok.

Üdv: S

2014. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Jovot nem lehet latni az aurabol, mivel a jovo meeg nem fix, es mindig valtozhat. De a jelen erzelmi allapotot igen, azt latni, arra utalnak a szinek az auraban

.

Az sem igaz, hogy a 9. elettol - ez olyan allitas, amit nem lehet bebizonyotani, ezoterikus blah-blah. Az auralatas kepessege nem fugghet attol, ki hanyadik eletet eli. Senki se tudja, hanyadikat.

2014. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka képesség. Jóra használd. Akárkinek ne beszélj róla.
2014. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

„Aki a személye mögötti végtelen áramokhoz hatol, lassanként észreveszi, hogy testi érzékszervei sajátságos módon megtoldódtak. Akire szemeddel, füleddel, vagy bárhogy, erősen ráfigyelsz, annak alkata és jelen-állapota szinte tükröződik benned, s a futó, vagy tartós jelenségeké is. Ha valakivel beszélsz, nem csak a szavait fogod fel, hanem azt is, mi lényéből árad; s azt hiszik, hogy gondolatolvasó vagy. És mindaz, ami benned így tükröződik, mintha színes volna; nemcsak a szemed lát színeket, de egy belső, rejtett szemed is. Az élettelen tárgyak lelke sötétlila, a növényeké zöld, az állatoké sötétsárga, barna, vörhenyes. Az eltompultság barna, a lelki gazdagság a szürkének élénk világos színekbe játszása. A mozgékony lelkek színe halványabb, tagozottabb, változóbb, a nehézkes lelkeké sötétebb, egybemosódóbb, állandóbb. A gyermeklélek alapszíne, mint a fénylő gyöngyház; a férfié hideg szürkéskék, mely többnyire megsötétül, megfakul, elbarnul, elvörösödik; a nőé lilás-piros és ez legtöbbször igen korán elhajlik a hervadt szirom színe felé. Az a kevés ember, aki úgy öregszik, hogy vénsége nemes kiszáradás, nem pedig kényszerű elfakulás: csupa érces szín, ezüst, bronz, arany. A lelki színes-érzékelés tulajdonképpen akárkinél megvan, csak nem mindenki ügyel rá és nem mindenki fejleszti magában. A fellobbanó haragot az ember vörösnek érzi, a tehetetlen dühöt méregzöldnek és élénk citromsárgának, az ábrándozást lilának és rózsaszínnek, a széles jókedvet pirosnak, a csöndes derűt fém-fényűnek, az unatkozást fakószürkének, a bánatot sötétkéknek, a reménytelenséget feketének.”


Weöres Sándor / A teljesség felé

2014. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!