Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ismertek komolyabb könyveket...

Ismertek komolyabb könyveket ezekben a témában?

Figyelt kérdés

Igazából az okkultizmus, alkímia, boszorkányság, babonák, hiedelmek érdekelnek, és lehetőleg ezek történelmi háttere. Bármilyen terület és vallás hiedelmei érdekelnek, így kezdésnek talán valami átfogó könyv kéne, mindből egy kicsi.

De az ilyen pénzenergiás, meg hasonló agyzsibbasztások a lehető legtávolabb állnak tőlem.

Ismertek komoly könyveket ilyen témákban? Kaphatóak a nagyobb könyváruházakban?



2014. jan. 19. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Raymond Buclaknd: A Boszorkányság Nagykönyve

nekem megvan, elolvastam, gondolom ilyesmire gondoltál a kérdésed alapján

2014. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hopsz elírtam a csávó nevét

*Buckland

2014. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nem tudom ez melyik kategóriába tartozik, de engem igazából nem a "hogyan varázsoljunk" típusú könyvek érdekelnek, elég ha csak dokumentarista módon leírja a hitvilágot mögötte.

2014. jan. 19. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:

ez mindent leír

történelem, hogyan csinálj eszközöket, hogyan menjen a spirituális dolog + kották is vannak, meg minden, szóval ez tökéletes lesz, a könyv meg kapható, én is könyves boltból vettem

2014. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!