Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az a előrehaladott retrepiz...

Mi az a előrehaladott retrepizál szubszekvenciális szindróma? Álmomban ezt mondták

Figyelt kérdés

Az eleje nagyon realisztikusnak tűnt. Kórházban fekszem. Minden olyan, mint bármelyik magyar társa. Volt nagyvizit, hipószag, nővérek, minden. Csak később tűnt fel egy furcsaság. A kórtermen nem voltak ablakok, s semmi fényt kibocsátó berendezés. De mégis világos volt.

Majd betoltak egy betegszállító kocsit. Arra fel kellett feküdnöm. Rengeteg folyosón toltak végig.

Felraktak aztán egy asztalra. Olyasmi volt mint egy műtő.

De itt még erősebb volt a fény, lámpák és ablakok nélkül.

Innen már nem volt annyira valóságos. Nők (?) hajoltak fölém, valamit matattak, meg egymásra nézegettek. Ajkuk nem volt, az egyiknek orra sem. Előbb azt hittem, hogy maszk, de aztán láttam, hogy nem.

Viszont hanggal kommunikáltak. Vagy legalábbis én hallani véltem. Így hallottam, ezt a szubszekvenciális szindrómát.

Csóválták a fejüket. Majd Kezdjük meg az altatást! Az egyik fölém hajolt. A melle egyre nagyobb lett, s lassan körbefolyta a fejem. Nem kaptam levegőt, forgott velem a világ. Erre felébredtem.

Mi volt ez?


2014. jan. 23. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy mi a retrepizál, azt még a google sem tudta :( Sikerült olyan szót hallanod álmodban, amire nincs más találat, csak a kérdésed :) A szubszekvenciális szót az automatikában használják, a pontos jelentésére én is kíváncsi lennék. A szindróma tünetegyüttest jelent. (Kicsit sci - fis az egész: nem beteg emberre, hanem mondjuk egy elromlott androidra lehetne ilyesmit mondani.) Mindenesetre nagyon érdekes, bocs, hogy nem tudtam igazán segíteni...
2014. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!