Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Holnap Budapesten Chemtrail...

Holnap Budapesten Chemtrail tüntetés, te mész?

Figyelt kérdés

[link]

Holnap a Petőfi Csarnokban nemzetközi chemtrail tüntetés.

Azon gondolkoztam, hogy elmegyek "ellenszereket" árulni a méreg ellen, darabja 2000 ft, ami áll vízből és ízesítő porszörpből. A sok fan majd biztos viszi.


Ti mentek tüntetni? Vagy nevetni mentek a sok emberen?


Üdv, George Adamski



2014. jan. 24. 19:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

akinek nincs közösségi oldala:

[link]

2014. jan. 24. 19:47
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Én odamegyek, aztán ELHÚZOM A CSÍKOT!


:)

2014. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha talizmánokat csinálsz üveggyöngyből, ami újra harmonizálja a vegyszerek által megzavart szervezet rossz rezgéseit, ha esetleg jogvitára kerül sor, védhetőbb lesz a pozíciód. Igaz, a varázslöttyre is mondhatod, hogy azért nincs benne kimutatható hatóanyag, mert homeopátiás szer, melyet biorezonanciás módszerrel erősítettél fel. Sajnos nem érek rá felmenni, de majd nézegetem a kondenzcsíkokat - állítólag derült idő lesz - s gondolok rájuk!
2014. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy megyek, ez nem is kérdés! Két hónapja készülünk a nagy eseményre a fan haverokkal, gipszből készítettünk egy négy méter hosszú kondenzcsík-szobrot. Azt lehet majd ledönteni és feldarabolni, mint anno a rendszerváltáskor a Lenin-szobrot.

Le a kondenzcsíkokkal!!!

2014. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak az idióták menjenek...

Több pont miatt sem hiszek a chemtrailben, de a legfőbb oka az, hogy ki a jó isten szeretne olyan fegyverrel bombázni elvileg 0-24-ben a föld minden pontját amit irányítani sem tud és még a szeretteit és családtagjait is kiirtja vele? nekem itt megbukott ez a hadoválás mindenféle kondenzcsíkokról ami biztos a mi fertőzésünkre juttatnak a levegőbe.

2014. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként is, egy nagy diszkrimináció ez az egész kondenzcsíkozgatás. Miért csak a légitársaságok firkálhatják össze az eget, mi miért nem?
2014. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A csemtrél monnyonle!
2014. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Megyek
2014. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Passiflora ***** válasza:

A kedves 5. Hozzászólóknak szeretném megírni, hogy tudomásom szerint azoknak a jelentős része, akik hisznek a chemtrail összeesküvésben, egyrészt nem azt feltételezi, hogy olyan céllal történne, hogy "kiirtsanak" vele embereket, másrészt meg vannak arról győződve, hogy azok, akik - a feltételezéseik szerint - emögött állnak, megengedhetik maguknak anyagilag, hogy saját maguknak és a "szeretteiknek, családtagjaiknak" megvegyék, és folyamatosan használják a jelenleg létező legprofibb, nehézfém kivezetésre alkalmas készítményeket, amik elég hatékonyan segítenek kiválasztani az emberi szervezetből az olyan toxikus fémeket, mint az alumínium, bárium, stroncium stb., amik szerintük ezekből a vegyi csíkokból a felső légkörbe kerülnek, majd előbb-utóbb a talajra, az élővizekbe és az általunk belélegzett levegőbe jutnak.


Ezekhez képest George Adamski 2.000 forintos csodaszere igen jutányos áron lenne kapható, és lehet, hogy a placebo hatás elvén működne is valamennyire! :-)))

2014. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szecsői Tibor ***** válasza:
100%

Feltaláltam egy nagyon jó homeopátiás készítményt, ami az összes chemtrail ellen hatékony. Sőt, ha minden reggel 137 ml-t kiöntesz belőle kelet felé egy barna kavicsra, a szellemeket is elűzi, bárkit megkeresztelve vele pedig a démoni megszállás megelőzésére is alkalmas. Szerintem vinni fogják.

Ja, azt nem mondtam, víz helyett sört használok hígitásra.

2014. jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!