Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi vesz rá embereket, hogy...

Mi vesz rá embereket, hogy rendőrnek álljanak és védjék ezt a bankár elit által vezetett korrupt rendszert a szaros kis fizetésükért?

Figyelt kérdés
A kérdés abból vetődött fel, hogy nyomon követem az Ukrajnában történő forrongó eseményeket és sajnálattal nézem ahogy a nép egyik fele rendőrként, másik fele tüntetőként harcol egymás ellen - lényegében a semmiért.

2014. jan. 23. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Én ha elképzelek egy rendőrt, az egy kocsiban ül és traffipaxol. Vagy ha nagyon szorgalmas akkor megállítja és cseszteti az autósokat.
2014. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez már itthon is előfordult, sőt a világ összes országában.
2014. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A szaros kis fizetésük, és a családjuk akikért felelősek, meg a nagy munkanélküliség és kilátsátalanság maga, ha új munkát kell találniuk... nagyon ritka, hogy egyet értenek a mindenkori hatalommal, és hazaszeretetből csinálják.


Persze egy kis agymosás is megy, egy osztálytalálkozón mesélte az egyik volt osztálytársam, hogy milyen kalandjaik voltak az egyik zenei fesztiválon, és hogy milyen szörnyen veszélyes volt ott nekik, mert minden pank meg skinhead az ő vérüket akarta, csak nem kapták meg, mert a rendőrök ügyesebbek voltak...

2014. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Javarészt azok az emberek hurrognak a rendőrökre, akiknek a mocskos kis életükben az a legnagyobb dolog hogy hogy a 70-es táblánál 100-al ment. Átgurult a piroson és társai...



Szánalmas egy ganéj népség. De amikor a kölyök vagy anyátok eltéved, esetleg egy norvég kitépi a kezéből a nyugdíjat akkor nagyon jó hogy vannak a rendőrök.

2014. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
-hogy
2014. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

"esetleg egy norvég kitépi a kezéből a nyugdíjat akkor nagyon jó hogy vannak a rendőrök."



Pont hogy ilyenkor nem tesznek semmit, felveszik a jegyzőkönyvet és megy minden tovább.

2014. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Grim13 ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem tudod erre a választ, és a kérdésed lényege hogy még több habzószájú ember üvöltse ugyan ezt akkor kár választ adni hisz csak belekötnél. A rendőrök felesküdnek erre e korrupt rendszerre, valószínűleg még akkor amikor jognak látják azt vagy hogy érvényesüljenek a tagjává szeretnének válni, ha esküt tesznek bíznak a döntések hosszútávú + hatásában és abban hogy bár sok embernek nem tetszik valami a többségnek mégis tetszik. Amíg nem vagy kint az Ukránoknál és nem tudod/látod hogy miért küzdenek miben élnek addig ne a média alapján ítélj bármilyen független is az. Ha megnézed hogy mi volt akkor amikor nem voltak "bankár elitek" és szokásjog alapján döntöttek, a nép döntött, stb. akkor láthatod hogy az sem volt jobb. Abban egyet értünk szerintem hogy nagy disznóságok mennek ott fent, és a gazdasági elit annyira kapzsi hogy nem látja hogy saját magát is tönkreteheti a korlátlan hatalomra való törekvéssel. De amíg a nép bizalmát és hitét, jogainak egy részét az államra ruházta ne panaszkodjon hogy "milyen rossz most" ha ezt teszi döntse meg a kormányt, ha többen vannak akkor sikerül. A rendőrökre pedig szükség van így is úgy is, mert mindig vannak emberek akik nem csak a kormányt akarják megdönteni hanem esetleg fosztogatni. (sosem értettem hogy amikor egy kormány ellen tüntetnek pl. akkor az utcán lévő boltos kirakatát miért kell betörni? vagy miért kell felgyújtani egy autót amit a gazdája azért vett hogy azzal járjon dolgozni...)
2014. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Úgy vélem a pénz nem ok,arra hogy ezt végezzék. Ha pedig lenne egy kis eszük, akkor rájönnének, hogy is mennek a dolgok valójában.

Tegyük fel rendőr lennék, dolgoznék, elégedettlen lennék a fizetéssel és azzal hogy nap mint nap a jókat szivatjuk és büntetjük meg (azokat akik adójukkal fenntartják a rendőrség működését), a rosszak meg ha kézre is kerülnek, megvan az a pénz és jogrendszerbeli kiskapu amivel kimosság magukat a szarból. Akkor egy idő után a lelkiismeretem nem engedné, hogy ezt tegyem. Ezért is vetődött fel bennem a kérdés.

Hiszen, mindig van kiút! Döntés kérdése.


Tudom, hogy nem jutunk előrébb ezzel a témával, mert végelláthatatlan ok van ami ellentétes érzelmeket szül, csupán véleményeket szeretnék olvasni Tőletek. Ki mit gondol még erről az egészről?

Hogy lehetne javítani a helyzeten?

2014. jan. 23. 16:14
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
kérdező te melyik meséből nézted,hogy ilyen a rendőrök élete?
2014. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem úgy, hogy korrupt rendszert védenék. Csupán kimegyek bármilyen bejelentésre, legyen az baleset, öngyilkosság, vagy családi balhé. A törvényt mindenkinek be kell tartani, és az emberek azt várják, hogyha ezt valaki megszegi, akkor büntessék meg.

Hülyeség belekeverni a rendőrséget ebbe, azért mert valahol a világban nem tetszik az embereknek valami, ezért kimennek az utcára, és ha rendőröket hívnak oda, akkor van kit megdobálni.

2014. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!