Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti mit tennétek ha tudnátok...

Ti mit tennétek ha tudnátok hogy valami fekete alak figyel akárhova mész?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napok elég érdekesek, mert mindig látok valamit az éjjel kellős közepén. magam sem tudom hogy mi az egy 1,5 méter körüli árnyszerű alak. Jómagam elég sokat foglalatoskodtam ezekkel, de ilyennel még nem találkoztam. Nem hatott a füstölő.

#alak fekete
2013. dec. 28. 07:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmit. Hadd nézzen, nincs titkolnivalóm!
2013. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Sztem paranoiás vagy legközelebb csinálj róla egy fotót. De lehetséges, hogy én vagyok.

Üdv, Yetti a havasokból... :-D

2013. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Egy ork ***** válasza:
93%
Egy fekete alak? Lehet, hogy Eddie Murphy van nálatok, ember!
2013. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd be a gyógyszereidet és ne sumákold el.
2013. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2-es és 3-as! Nem hiszem hogy ilyen nyugodt lennél ha valami olyan figyelne amiről nem tudod hogy mi az. Főleg úgy hogy lehet őt látod életedben utoljára. Sokmindent láttam és értek az ilyenekhez de ez meglepetés volt. Nem tudom minek töröm magam úgysem értitek meg mit mondok. Csak azért hogy Szórakozz nem kell erre válaszolnod.
2013. dec. 28. 10:30
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Legközelebb mondjuk fényképezd le, de akár oda is mehetnél hozzá. Lehet, hogy valami rablók mérik fel a terepet, vagy akár rosszabb. Szereltess fel biztonsági berendezéseket vagy vegyél valami gumilövedékes puskát. (Ezek szabadon tarthatóak) Lényeg a lényeg, próbáld meg lefotózni, vagy akár konfrontálódni vele, de mindent csak ésszel.
2013. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
kommentedből kiderül, hogy állítólag nem egyszer láttad már nem akar meggyilkolni, mert akkor nem lennél itt. csinálj róla egy fotót és meglássuk mi sül ki belőle.. :-D
2013. dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a képzelet ereje határtalan, biztos hallottad már ezt a mondást? :)
2013. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Laylah ***** válasza:
100%

Vegyél erőt magadon, próbálj meg kapcsolatba lépni vele, hogy megtudd, mit akar. Az első tippem a teremtett démon, ha így van, akkor az energiád kell neki, amit a félelmeddel és a figyelmeddel meg is adsz. Többek között én is láttam az elmúlt időkben árnyakat, de nem zavart, nem tulajdonítottam neki jelentőséget, ahogy a többiek sem, akik szintén látták. Nem bánt.


23/L

2013. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szólnék a bantu haveromnak, hogy fejezze be, mert nem vicces.
2013. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!