Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már halálközeli élményetek?

Volt már halálközeli élményetek?

Figyelt kérdés
Alagút,fehér fény,meghalt rokonok stb.... ha valaki élt át ilyet,ossza meg velem. köszönöm!
2014. jan. 30. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyen még velem nem volt, de egyszer egy lépésnyire múlott az életem!!
2014. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csakúgy, mint az elsőnek, épp jött egy villlamos, nem figyeltem, és ha nem csörög, elélépek....
2014. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. velem úgy történt hogy átakartam menni a busz előtt ami állt a megállóban és nem láttam hogy jön éppen egy kocsi a busz másik oldalán és mikor kiléptem akkor átment a lábamon de szerencsére nem történt baj, de ha egy picivel is sietek akkor nagyobb baj is történhetett volna!!
2014. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ha ez halálközeli élmény,akkor: Szétmentem a barátnőmmel,és megakartam halni. 3 szem gyógyszerre ittam egy üveg pálinkát. aztán nagyon rosszul lettem,folyt a nyálam és nem bírtam felkelni,úgy vittek haza,de mielőtt elestem,mindenütt a sötétben sötét ember alakokat véltem felismerni,mintha árnyék lett volna de álltak. durva volt.
2014. jan. 30. 22:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Én alagutat, szellemet, stb-t nem láttam. Viszont 3mm-en múlott az életem.
2014. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lehet értem a rosszak jöttek volna..
2014. jan. 30. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt halálközeli élményem. De az én közelembem gyakran halnak meg az emberek az unokatestvérem agydaganadban halt meg barátom a kezem között halt meg autóbalesetben nagybátyám felakasztota magát nagyapám szívbeteg szívinfarktusban halt meg nagyon sok ilyen élményem van, amit legszívesen elfelejtenék.
2014. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem másodperceken - és a fékeken - múlt, hogy nem ment rajtam keresztül egy kamion (bicajjal zakóztam.) Feküdtem az úttesten, bénultan, az idő lelassult, és elkezdett visszafelé leperegni az életem. Komolyan! Amint érzékeltem, hogy megállt a kamion, abbamaradt a "film".
2014. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!