Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Volt már halálközeli élményete...

Volt már halálközeli élményetek? Klinikai halálra gondolok!

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem.
2012. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Klinikai nem, de egyszer majdnem megöltek.
2012. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mikor?!
2012. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyszer meg akartak fojtani és csak úgy tudtam megmenekülni, hogy halottnak tettem magam, felugrottam és elfutottam, kb. 7 éves lehettem.
2012. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem, de eszméletlen már voltam, furcsa érzés volt, csak pár másodpercig tartott(kb 10-20s), de olyan mintha a nagy fekete semmiben lettem volna egy életen át.
2012. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
60%
Ilyet már én is átéltem utolsó válaszoló! Csak én úgy hogy még régebben egy régi bnőmmel hülyéskedtünk hogy a hátam mögé áll és a szívem környékén "átölelve" megszorít. És ezáltal elájultam,összecsuklottam és jó néhány másodpercig elsötétült minden. Ezt addig csináltuk meg egymásnak addig-addig amíg én egyszer ezalatt a néhány másodperc alatt meg nem álmodtam vmit,vmit a feketeség volt,félelmetes,olyan halálközeli pillanat volt mintha azt álmodtam volna meg... Akkor ott befejeztem. Ez volt kb. 14 éves koromban most vagyok 19,lassan 20..
2012. febr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha még ezt sokáig csinálod nem leszel 21!...
2012. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
25%
Nekem egyszer egy olyan történetem volt,hogy biciklivel mentem egy kereszteződésben és egyszer csak két autó olyan gyorsan összeütközött hogy közben a másik autó aminek nekimentek az meg rápördült egy parkoló autóra és az ütközés tőlem kb.: 1,5 méterre volt
2012. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

2003 telén autóval mentem haza az M7-esen. Kb 130-al mentem, amikor azt láttam, hogy megelőz egy autó.. aztán hirtelen oldalról nekem vágódott, nagyon nagy erővel, letolt az útról, de úgy, hogy a kocsimmal 3x átpördültem (oldalra-fejtetőre-oldalra-talpra - ez 3x)

Mintha egy centrifugában ültem volna, az autónak nem maradt egy ép felülete, minden ablak kitört, még a hátsó ülés is elgörbült, teljesen totálkáros lett.

Mindenre emlékszem, a nagy csattanásra, a hangokra, ahogy darabokra szakad az autó.. becsuktam a szemem és nagyon nagy érzés lett úrrá rajtam. Ezt nem is lehet szavakkal leírni. Amikor megállt az autó magamra néztem, hogy mi lett velem, élek-e még..

Sérülésekkel, de megúsztam, viszont az a feeling, amikor rájössz, hogy életben maradtál, ennél nagyobb érzés nincs a világon... Ez akkora erőt ad, hogy nem érzel fájdalmat sem abban a pillanatban! Boldogan másztam ki az autóból!

Csak a mentőben fogott el a félelem, hogy Úristen, majdnem meghaltam!

Utólag rossz, amikor belegondolsz, de közben nagyon boldog vagy :)


De azért ha lehet, ne próbáld ki, életveszélyes! :)



PS.: erről még egy mondás jutott eszembe:

"Nem félek a haláltól. Ha az idén meghalok, akkor jövőre legalább már nem kell"

2012. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
0%
Nem.
2012. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!