Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már halálközeli "élményet...

Volt már halálközeli "élményetek"? Ha igen, mi és hogy?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Megrázott a laptop. Még szerencse. hogy nem a bal kezemmel nyúltam a géphez. A jobbal nyúltam hozzá, de napokig fájt utána a jobb oldalon.
2013. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
uhh ://
2013. febr. 6. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
De ez csak az egyik eset. :) Kiskoromban egyszer beleittam az egész nap az ablakban kint hagyott pohár vizembe, és benne volt egy darázs vagy méhecske, aki már fulladozott és én meg lenyeltem. De szerencsémre már gyenge volt, így nem tudott megcsípni. De egyszer már az autó is majdnem elcsapott engem meg barátnőmet. De élek és virulok az a lényeg, lekopogom. :)
2013. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah és egyszer belementem a szembe forgalomba az oktatóval, de mondjuk akkor pont ne jöttek.
2013. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát akkor szerencsés vagy :)
2013. febr. 6. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!