Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek életcélt?...

Hogyan szerezzek életcélt? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés
Lassan már évek óta nincs életcélom, 18/F vagyok, egy kéttannyelvű suliba járok, az angolon kívül semmi sem érdekel, de az sem hoz lázba. Igazából semmi sem hoz lázba, fogalmam sincs, mitévő legyek. Rohadt nehéz az iskola, de egyszerűen nem tudom megszeretni, és matekból nem vagyok elég erős, ha pedig megbuknék, az életem még ennél is gázabb lenne, pedig próbálok pozitívan gondolkodni, de egyszerűen nem megy, belebetegszem, hogy nincs életcélom, semmi.. A sulit pedig nincs lehetőségem már ott hagyni sajnos.

2014. febr. 2. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

18 évesen még bőven találhatsz életcélt.


Nem hiszem, hogy a világon semmi de semmi nem érdekel!

2014. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ez a legjobb topic? Azt tudom ajánlani, hogy böngéssz az interneten(és persze a lelkedben) olyan dolgokat, amik hozzád illenek. Ha nem sikerül életcélt találni, akkor pedig ne keseredj el, hanem inkább próbáld meg másokat a saját élecéljaikhoz közelebb juttatni! :)
2014. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Biasa válasza:

Az életcélt nem lehet "szerezni".Majd érzed, ami felvillanyoz, amit szeretsz csinálni, majd akkor az lesz az életcélod.Máskor más fog felvillanyozni, mást fogsz szenvedéllyel csinálni, akkor meg az lesz az életcélod.Nem mindenki talál életcélt egy életre,-itt valami hasznos és értelmes hivatást értek életcél alatt.

Én is sokáig kerestem és soha nem találtam semmit, ami életcélom lehetett volna.Könyveket olvastam róla, nem segített, csak még jobban elkeseredtem, hogy lehetek ilyen "béna", nem sikerül.

Aztán született egy kisfiam és azóta az az életcélom, hogy mindig a boldog, kiegyensúlyozott anyukáját lássa, és a lehető legtöbb szeretetet, gondoskodást kapja tőlem, és hogy egy boldog felnőttet neveljek fel belőle.

Nekem ez lett az életcélom.MOST.

Lényeg a lényeg:ne keresd ilyen görcsösen, mert nem fog menni.Majd jönni fog magától.Addig is lazíts és élvezd a fiatal éveid!

2014. febr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És miért az ezotéria rovatba írsz? Világképet is keresel, vagy csak pályaválasztási gondod van? Egyik sem ritka a te korodban, sok fiatal nem tudja milyen pályát válasszon.
2014. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!