Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most honnan szerezzek? Nagyon...

Most honnan szerezzek? Nagyon fontos.!

Figyelt kérdés
Kéne péntekre kalap egy iskolai előadáshoz,de anyuék nem akarnak venni,mert szerintük drága,3000 forint körül van. :S Nem az hogy nem engedhetjük meg magunknak,nem értem miért nem vesznek,másnak meg nincs,már kérdeztem. Kölcsönözni nem akarok,mert ha valami baja lesz,vagy valmai..Meg ki tudja kinek a fején volt. :$ xD Meg nemis tudom hol lehet Gödöllőn,egy olyan kalap kéne amilyet a táncosok hordanak,pl. mint amilyen MJ-nek volt.
2011. febr. 19. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy iskolai előadás miatt ne csodáld, ha nem dobnak ki 3000-et az ablakon.

Nem tudom, milyen az a kalap, de biztos meg lehet oldani kartonpapírból, azt a 15 percet ki fogod bírni benne. :)

2011. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fb, iwiw kiírás, h akinek van kalapja, adja már kölcsön. Minél több ismerősöd van, annál hatékonyabb.
2011. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
turkáló? :D
2011. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

anno mi is kölcsönöztük,szalagavatóhoz kellettek kalapok...500ft volt


vagy turkáló,ott is szokott lenni


vagy kérd el előre a zsebpénzed és vedd meg abból

2011. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha mégis venni akarsz nézz körül a top shopba ott van mindenféle cucc.
2011. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
13:52 Jaja,ott gondolkoztam hogy benézek. :D
2011. febr. 19. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
turkálóban ennyi pénzért kapsz 2-3 darabot
2011. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is írd ki vmi közösségi oldalra, valakinek csak van. Elég sokan hordanak mostanában, nagy divat lett. Vagy tényleg turi, valami olcsón, aztán többet nem kell felvenned. Mondjuk egyszeri alkalomra azért drága 3 ezer. Én szőrös fülvédőt nem kaptam annyiért:D
2011. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!